Prijava

Otvorih temu da vidim kakve momci cure vole. Jesu li to niske,visoke,mršave,one sa celulitom,tetovaže,pirsing.
Žene volite li one velike masivne momke,zgodne,sa pisvskom stomakom ili možda svi gledate da je osoba suprotnog pola dobra u duši?

Ако не зна да ми наброји Палеологе током сношаја, џаба јој све.

Изглед - лепа, јбг.

Волим кад је опуштена, кад се не фолира много. У фазону да буде довољно опуштена да можемо да пијемо пивчугу из дволитре у парку, а опет да уме да буде женствена и цени каваљерство и лепе манире којима ја господарим.

Не знам, да буде НОРМАЛНА!

Паметне сисате цуре , рокерке.

da ima rupu

Vrlo izbirljiv decxko xD

Ако не зна да ми наброји Палеологе после сношаја, џаба јој све.

Eventualno lozu Nemanjića xD

Волим кад је опуштена, кад се не фолира много. У фазону да буде довољно опуштена да можемо да пијемо пивчугу из дволитре у парку, а опет да уме да буде женствена и цени каваљерство и лепе манире којима ја господарим.

Не знам, да буде НОРМАЛНА!

Kao da sam ja pisao.

Изглед - лепа, јбг.

Волим кад је опуштена, кад се не фолира много. У фазону да буде довољно опуштена да можемо да пијемо пивчугу из дволитре у парку, а опет да уме да буде женствена и цени каваљерство и лепе манире којима ја господарим.

Не знам, да буде НОРМАЛНА!

Sasvim oke. Ija voim brate kad moš divljat sa njom a da se ne ponaša ko muško. Razumimijemo se skroz.

Da ne guši, ni ponašanjem ni cigarama.

crnigrujane, jebeš to.. bitnije je da SE ne guši, ako me razumeš.

E to...ne volim ribe koje puše cigare xD Vzda smrde...ali da puše je sasvim oke xD

Ово је изгледа текстуална верзија слатких девојчица и дечака.

Volim kad hoće da se jebe odmah

volim vrckaste i smotane, glupe pametnjakoviće, i vrijedne lijenčine..kad mislim da će biti vrijedan, a on se razljeni! kad mislim da će ostat lijen, on sav radišan utekne..kad mislim da je pametan, on napravi glupost, kad mu kažem da je glup on napravi najbolju stvar ikad.kad mu kažem da šuti on filozofira.kad mislim da će biti gentleman on me opali po dupetu, kad mislim da će me plesnut po guzi on mi donese ružu.takvog muškarca ja obožavam!

volim vrckaste i smotane, glupe pametnjakoviće, i vrijedne lijenčine..kad mislim da će biti vrijedan, a on se razljeni! kad mislim da će ostat lijen, on sav radišan utekne..kad mislim da je pametan, on napravi glupost, kad mu kažem da je glup on napravi najbolju stvar ikad.kad mu kažem da šuti on filozofira.kad mislim da će biti gentleman on me opali po dupetu, kad mislim da će me plesnut po guzi on mi donese ružu.takvog muškarca ja obožavam!

Zaebana stvar xD

Volim kad hoće da se jebe odmah

Čoeče ne valja ni to baš.

Smeđ, visok, ne mora da bude nabildovan, možda malo, dobar u dusi, simpatican, smotan i da ne slusa narodnjake. I po mogucnosti da se ne drogira.

Је л' се у те народњаке рачуна и изворна/традиционална музика?

Pa nzm sve zavisi...da se to preziveti:)

forum postade Bravo.