Prijava

Trebalo bi otici u neko zabaceno selo i isprepadati ih sve. Ja bih to uradio.

Sama riječ drekavac ima nešto strašno u sebi.

Priča je slična kao o Jetiju, svi kažu da postoji, neki su ga videli, ali nikako da dokažu.

Vučica21

Ma mačke se svađaju, kakvi drekavci. Opis zvuka koji ispuštaju drekavci je indentičan zvuku koje ispuštaju mačke tokom međusobne svađe

НЕМОЈ више да ти је пало на памет да дођеш на тему и причаш како дрекавци не постоје!!! Шчула?!?

Има овај дрекавац појавио се поред јагодине ћаћа га јебо, отишо ја код бабе она закатанчила врата увече каже оће дрекавац да уђе, причају људи да нападају момке младе и девице. сва срећа да нисам девица. елем, лего ја да спавам и нешто закукало испред куће! ја се забио у јастук не смем да се померим буди ме баба ај да уносимо деду пао пијан! заспао сам после, људи и даље причају да има нечега, мало, има руке и ноге као ђете а главу зајебано ружну, Смигл, рекао бих.

Drekavci ne postoje i treba mačke tući mokrom čarapom!!!

Čuj Drekavci ne postoje, otkud ti samo ta gnusna laž?

Rek'o mi gavran a gavrani ne greše. Gledala sam i u karte i gatala, bez greške mogu da tvrdim da drekavci ne postoje!

Drekavac je mala maca u poređenju sa dragudavcem!

Ова тема је замрла? Е НЕШ КОЛЕГА!

Појавио се дрекавац на Ади пре 3 дана!

bio sam siguran da je Rasni otvorio temu nakon isteka bana. A da nisi ti dupli od Ja sam rasnog

Hahahahaha E e Ee EE!

ЕЕ ееЕЕЕ еЕЕ ЕЕ Е-ЕЕЕ

bio sam siguran da je Rasni otvorio temu nakon isteka bana. A da nisi ti dupli od Ja sam rasnog

Трулаћ нисам тебра, кеве ми

trylatj o.O ?
mislio sam da longija ne može ništa smeniti na tronu transfer slenga ali si me ovim linkom demantovao.

трулаћ крпа, аџаџаџаџаџа
е, ЈА САМ ЧУО ДА СЕ ДРЕКАВЦИ СВЕ СМИЈУ 'ВАКО: АЏАЏАЏАЏА

ЗАЈЕБАНО, ОВДЕ У НАСЕЉУ ЈЕДНУ ДЕВОЈКУ ЈАХАО ДРЕКАВАЦ. КАД СУ ЈЕ ЈАХАЛИ СВИ, ШТО НЕ БИ МОГ'О И ДРЕКАВАЦ. И СВЕ КАЖЕ НАКАЧИ ЈОЈ СЕ НА РАМЕНА И СКИЧИ И ОНДА УПРАВЉА ТОБОМ И ЗАРИЈЕ ТИ КАНЏЕ У ЛЕЂА. НИСАМ СИГУРАН ДА Л' ЈЕ И ЈЕБ'О ПОТОМ, МАДА МОГУЋЕ. МЕНЕ ОД ТОГА СТРАХ, А ОВАКО АКО 'ОЋЕ ДА ЈАШЕ ДОК НЕ ВИДИ СУНЦЕ НЕК' ЈАШЕ, КО ГА ЈЕБЕ.

е и кад види петла онда каже неће да јаше. или кад га чује. ДАКЛЕ АКО ВАС НЕШТО ЗАЈАШЕ ВИ САМО КУКУРИЧИТЕ.

Drekavac može da me uhvati za kurac sad sam veliki.