Prijava

Ubaci makar ovde taksiranje, majku mu :) Znaš ono, posebno prozorče za pasus "ovo možda niste znali", lolo.

Biće taksiranja. Mislim da sam upravo skapirao i gde može da se ubaci.

Здравко Чолић издаје нови сингл и сет од 6 ЦД-ова највећих хитова своје каријере

Како Курајбер незванично сазнаје, из разговора са особама блиским легендарном певачу, и једном од највећих забављача са простора бивше Југославије, Здравко Чолић ових дана своје време проводи углавном у студију где спрема нови сингл!

"У част успешне сарадње са произвођачима прашка за веш, наш највећи певач, и мој велики пријатељ ових дана убрзано ради на новом синглу под називом - Веш машина живи дуже. Такође, одлучио је да успешну сарадњу са произвођачима хигијенских средстава прошири и сарадњом са произвођачима беле технике. Тако да ћете од марта месеца уз сваку купљену веш машину, бојлер и машину за судове добити сет од 6 ЦДова са највећим хитовима нашег напопуларнијег певача", каже наш саговорник.

Покушали смо да контактирамо и Здравка, али се са друге стране жице чуло само "када те однесу Цигани Чергари"...

Више информација у штампаном издању Курајбера.

FOTO - KURAJBER - EKSKLUZIVNO

http://www.dodaj.rs/f/1i/I6/bqgXzfP/meaavvavavva.png

Mećava u okolini Zrenjanina.

SVET

VUČIĆ KRENUO PUT INDONEZIJE

Indonezija - Kako KNIN ekskluzivno saznaje prvi potpredsednik Vlade, Aleksandar Vučić krenuo je put Indonezije, kako bi pomogao nastradalima nakon erupcije vulkana Sinabung, na zapadu zemlje.

Pošto je uspeo da spase zavejanu decu u Feketiću, očisti led koji je okovao SAD, pomiri policiju i demonstrante u Ukrajini kao i da odnese čokoladne bananice povređenima u sukobu u Jemenu, Vučić nije mogao da miruje nego je krenuo dalje u pomoć gde god da je ista potrebna.

"Nakon što sam u Srbiju doneo blagostanje, shvatio sam da nije Srbija jedina zemlja koja je ugrožena. Na celom svetu se dešavaju nesreće i dok ne donesem blagostanje svuda na planeti, ja se neću smiriti." - izjavio je ovaj nadasve humani čovek.

Tomislav Nikolić je već spremio pregršt odlikovanja, a Ujedinjene Nacije pripremaju materijal za izgradnju statue Aleksandra Vučića, visoke nekoliko hiljada metara.

http://www.b92.net/news/pics/2014/02/02/82258462452ee0f3d89c91601947719_orig.jpg

LOTO ZAVERA

Kao što znamo juče je izvučena "sedmica" na LOTO-u,a dobitnik je iz Kučeva.
Naši vredni novinari su iztraživali da li je moguće da je neko dobio sedmicu na ovoj nagradnoj igri, i kontaktirali smo ljude iz državne lutrije Srbije,pa i posetili Kučevo koje je poznato samo po crnoj magiji i ostalim vradžbinama.

- Da, potvrdjujem da je izvučena sedmica, ali naš vredni tim istražuje da li je prilikom popunjavanja listića korišćenja crna magija, koja je poznata u tim krajevima.
Ako dodjemo do saznanja da su se koristile koje kakve vradžbine, naš tim će blagovremeno prijaviti ovu zaveru,i dotična osoba neće dobiti novac.- rekao nam je pomoćnik od pomoćnika izvršnog direktora kancelarije za pitanja,u vezi LOTO listića, Petar Nameštaljić.

- Ne znam ti ja ništa sinko, samo znam da se neka omladina skuplja tu u jednoj zapuštenoj kući i barataju sa nekim ciframa.Pale neke novine i puštaju neku čudnu muziku.Sve je to poludelo moj sinko - kazao nam je penzioner iz Kučeva.

Neki meštani tvrde da se redovno na arheološkom mestu >Krak Lu Jordan < odžavaju neki čudni rituali , ali dalje informacije nismo dobili.
U svakom slučaju ovo ostaje enigma dok se ne utvrdi da li je korišćena crna magija prilikom popunjavanja listića.

http://www.dodaj.rs/f/1T/SW/4wm7URwK/vbgbgf.jpg

HRONIKA

OBRAČUN KRAJIŠNIKA

Busije - Sinoć oko 19 časova u zemunskom naselju Busije, došlo je do velikog sukoba Krajišnika koji su podeljeni na poštovaoce grupe Jandrino Jato i poštovaoce Sinova sa Manjače, u kom je više osoba povređeno.

Očevidac sukoba S.A (65) za KNIN je opisao čitav događaj koji je gledao sa prozora iz kuće koja je odmah preko puta mesta sukoba.

"Sedeo sam mirno doma i slušao umilne zvuke Jandrinog Jata, koje su iz golfa dvojke puštali momci koji su pili pivu ispred "Like". To vam je ova prodavnica tu. Odjedanput sam čuo da još eeku drugu pjesmu koja se mešala i uznemiren sam iziša na prozor, kad imam i šta da vidim. Nekoliko golfova dvojki su došli iz ovog pravca, a i iz jednog se glasno čula pjesma Sinova sa Manjače. Vjerojatno su se vraćali sa njihovog koncerta iz Temerina. Ni sekunda nije proša, a već su flaše i kamenice letele ka njihovim autima. Ubrzo je nastala tarapana i nije prestalo sve dok se milicija nije pojavila."

Inače, kako KNIN saznaje, već duže vreme vlada netrpeljivost između ove dve grupacije, jer poštovaoci Jandrinog Jata tvrde da su oni "hard kor", dok Sinove sa Manjače smatraju prodanim dušama koje su "fejk" i koje su preduboko zagazile u "fenseraj".

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/q71/s720x720/1622613_213559915500179_169084281_n.jpg

Boktemazo, vidim ja nešto porasli naglo lajkovi na stranici, kad ono stranica "Rade Lacković- Bogotac, Vokalčina i domaći Čak Noris" bacila reklamu za nas. Zahvaljujem.

https://www.facebook.com/pages/Rade-Lackovi%C4%87-Bogotac-Vokal%C4%8Dina-i-doma%C4%87i-%C4%8Cak-Noris/206955016066303

KNIN FELJTON

BIOGRAFIJE POZNATIH 2

Sandu Ćorba

Sandu Ćorba (Sandu Ciorba) je popularni pevač rumunskog folk densa i plejboj, rođen u gradu Kluž Napoka, u rumunskoj pokrajini Transilvanija.

Još dok je bio mali, u predškolskom uzrastu, Sanduovi roditelji su primetili njegovu sklonost ka muzici, međutim, pošto su bili jako siromašni, Ćorba je ostao uskraćen za rano muzičko obrazovanje.

Tokom kasnijih godina, pokušavao je na razne načine da dođe do para kako bi snimio prvi album i probio se na rumunsko estradno nebo, pa je švercovao benzin, prodavao cigare, šibicario, činio sitne krađe i tapkao karte za utakmice tada nižerazrednog fudbalskog kluba Kluž, za koji navija od malena.

Ipak, totalni bum u karijeri doživeo je tek kada ga je primetio Doru Stančulesku, čuveni rumunski izvođač jermensko-kirgistanskog folka. Igrom sudbine Doru je došao u mesnu zajednicu da se žali zbog toga što mu još uvek nije bila izdata dozvola da pregradi terasu i kada je čuo Sandua, odmah je odlučio da ga povede na svoju veliku transilvanijsku turneju.

Od tog trenutka karijera Sandua Ćorbe lansirana je u orbitu, a njegov prvi hit "In Arde Fokul in Šatra" popela je album jednostavno nazvan "Sandu" na prvo mesto svih rumunskih top lista. Prema zvaničnim podacima, album "Sandu" postao je tog trenutka najprodavaniji album u Rumuniji, dostigavši prodaju od 372 prodate kopije.

Međutim, slava je ipak promenila Sandua i ubrzo je ušao u začarani krug droge, alkohola i lakih žena romske nacionalnosti, pa je i njegova muzika počela da trpi, a sve češći su bili i sukobi sa zakonom zbog nedoličnog ponašanja.

Ipak, ponovo je intervenisao njegov veliki prijatelj Doru i uspeo da ga privoli da ode na lečenje u Srbiju, u manastir Crna Reka, gde je uspešno prošao lečenje i vratio se nazad u Rumuniju sa željom da ponovo stvara. Njegova poslednja pesma "Dalibomba (Vejka Džika Bomba), hara top listama u Rumuniji i Bugarskoj, a trenutno je u studiju", gde snima album pesama za fudbalski klub Kluž, čiji je i dalje verni navijač.

http://i1.ytimg.com/vi/-RH_4zD9Ums/maxresdefault.jpg

EDIT: Čisto da ne zapostavljate Crnogorce. Premalo vijesti iz ovih krajeva... zaboravili ste okle su vam korijeni!

Kuronje! U Crnoj Gori izglasan zakon o prosječnoj dužini polnog uda

http://www.img2.cdm.me/sites/cdm.bild-studio.me/files/styles/1280x1024/public/multimedia/foto/2012/04/podgorica-skupstina-580x350.jpg

Crnogorska skupština je juče oko 17h na vanrednom zasijedanju donijela krajnje neobičan zakon. Naime, radi se o zakonu prema kome prosječna dužina muškog polnog uda u CG mora u svakom trenutku biti iznad 17 centimetara.
Po ovom pitanju složila se cijela skupština kao i najveći dio građana širom Crne Gore kojem ovo nije teško palo obzirom da je prosjek vjerovatno iznad zakonom regulisanog.
Ipak NVO sektor je već reagovao obzirom da ovaj zakon smatra diskriminacionim pa čak i pripremom terena za uvođenje nacizma u Crnoj Gori.

Predsjednica MANS-a Vanja Čalović, je za naš list izjavila kako smatra da će vlast ovaj zakon iskoristiti kako bi smanjila broj Roma, Egipćana i Kineza a kasnije uvođenjem niza sličnih zakona koji se, kako je rekla, neće obavezno odnositi na dimenzije muškog polnog organa, i ostatak ovih populacija a zatim i albanske, muslimanske pa vjerovatno i srpske.

Premijer Crne Gore Milo Đukanović nije želio odgovarati na "jeftine provakcije Mansovke" već je samo rekao kako ne vidi ništa loše u donošenju ovog zakona i da je krajnje suludo govoriti o bilo kakvim teorijama zavjere u ovom trenutku.

Vođa demokratskog fronta Miodrag Lekić iskoristio je neke izraze koje smo morali guglati kako bi preveli njegovu izjavu i nakon toga smo zaključili da umnogome dijeli Đukanovićevo mišljenje pa i njegovu lukavost... ili kako oni to vole reći, sklonost ka diplomatiji.

Predsjednik Pozitivne, Darko Pajović je rekao da će se njegova stranka po ovom pitanju izjasniti sredinom 2019. godine jer su previše zauzeti stvarima koje su se desile u periodu od 2003. do 2006. u ovom trenutku.
Naglašavamo da je stranka Pozitivna Crna Gora osnovana 2013. godine.

-NOVO-STRAVA-U JE-SI VIDO-DO JAJA-EKSKLUZIVNO-HIPER-TARAAA-TAZE-
http://www.freakingnews.com/pictures/65500/Susan-Boyle-Meets-a-Flasher--65720.jpg

KURAJBER ANDRKAVR EKSKLUZIVNO!!!

UZAS! Epidemija okamenjenih ljudi uzima maha medju japijima.

http://static.panoramio.com/photos/large/38761828.jpg

Kako saznajemo od naših poverljivih izvora u MUP-u nazire se epilog drame koja je ovih dana potresala sve veće poslovne centre u Srbiji. Mladi ljudi, uspešni ljudi, ljudi koji su budućnost ove zemlje su se počeli okamenjavati tj. petrifikovati iako se ne zovu Petar, nego i Milan i Bojan, Dušan, Saša, Orhan... I tako su i Nenad i Zoran, Mitar, Vojkan, LJUBA svi počeli u prošlim danima da se pojavljuju kao kamene statue.
O tome kako je priveo ovaj slučaj kraju pričali smo sa inspektorom koji će ovom prilikom ostati anoniman.

-Sve je počelo kad su moje kolege iz interventne krenule da vrate džipa u garažu. I jebemtisunce neki dripci stali na sred ulice ko da im deda ostavio. Oni im svirnuli dvaput, medjutim ovi nista. I normalno, ovaj mali se iznervira, kaže ko i jebe i krene da ih malo pobaca po putu, kad BAAAAM ode Pajero u kurac! Joj sunce te ne jebalo, puko hladnjak, svetla prsla, antifriz iscureo, ODRAĆE nas kod Djelmaša. I izadju ti oni napolje, misle neko dovuko spomenike iz parka da ih znaš, zajebava, kad kaže ovaj drugi, jebotisunce pa ja znam ovoga! To je onaj, sin od one ministarke što ga zaposlila u ovoj agenciji preko puta. Jes ovaj sa torbom, debeli! On se drogirao stalno te smo ga privodili, sećaš se_ I malo po malo kako su se ljudi okamenjavali, vidimo mi da im je svima zajednička veza da su šmrkali kokain. I zovnem ti ja onog malog tastera što ti vazda visi po onim govnima internetu, ma za pet minuta mi pošalje tekst neka mala hemičarka iz Zrenjanina pisala, kako da rastvoriš kokain pa da ga izvadiš iz koječega, i kako da ga mešaš sa čime oćeš. I povežem ti ja dva i dva, pravac Popovac kod Paraćina-ono smrdi u pičku maternu lože nekim gumetinama te prave cement. Nema ništa. Ja u Beočin imam šta i da vidim-piše LeFarže, Francuzi bato moj! Čim sam vido da je tu Žan Pizdolizi umešao svoje prste odma sam rešio slučaj. Ko ima veze sa Francuskom, a voli kokain-Biljana Srbljanović! I ja je nahvatam i ona odma sve odruka, kaže MOLIM TE MOLIM SVE ĆU DA PRIZNAM SAMO DA OSTANEM NA SLOBODI BUAHAHAHAHA JA NE MOGU DA IDEM NA ROBIJU JA SAM NEŽNA I PLAHA ŠTA ĆE BITI S MOJIM TEEEENOM... I sad jebiga, onaj njen muž dobar čilager, ajde reko idi u pičku materinu... Bili razradili celu mrežu za distribuciju koksa sa cementom, kerovi neće da njuše cement, kamioni idu svuda ima stovarišta gde oćeš, nogo nešto to oni nisu skontali lepo oko izdvajanja iz cementa, to ova mala nije lepo napisala na kraju.

-Ali kako je dolazilo do tako nagle petrifikacije? Koliko su to oni cementa pošmrkali, tonu?

-Ma jok. Dovoljno je jednom da se našmrkaš i popiješ Red Bul. Čim podrigneš-gotovo hemijska rakcija taurina i kofina sa cementom i kokainom smućkano u želudačnoj kiselini udari na nos CeHaCeHaCOOOHaCahAHeHoCehAhA+Red Bul---BETON. I odmah si statua.. Bolest bogatih jebiga, ko giht.

-A da li je istina da ste vršili raciju po kineskim restoranima i tražili meduze jer ste čuli da one pogledom okamene? I da ste istukli Mr. Pingo Binga, jer se bunio?

-Slušaj, boli me ruka zaboravio sam se pa drknuo šamar onom jednom kamenku, ali nastaviš li da kenjaš...

-Hehe mala šala. Samo još da napomenemo da POSEBAN interes za ceo slučaj pokazao i naš poznati vajar

http://images3.kurir-info.rs/slika-620x333/ljubisa-livac-1369688910-316727.jpg

Koji je pitao jel to radi i kad se stavi u BROUNZU.

EKONOMIJA

SRBIJA INVESTIRA U NEMAČKU

Berlin - Kako KNIN ekskluzivno saznaje, Srbija je odlučila da investira u Nemačku velike sume novca, kako bi pomogla poljuljanoj ekonomiji te nekada ekonomske velesile.

Nakon raznih oprečnih izlaganja ekonomista, političara i PPV-a, Aleksandra Vučića, o tome da li je Mercedes investirao u Srbiju ili nije, novinari KNIN-a su došli do istine.

Naime, serija ulaganja srpskih firmi u Nemačku privredu stvarno će započeti investicijom Ikarbusa koji planira da uloži u Mercedes, tako što će upumpati oko osam miliona evra u proizvodnju šasija za buduće autobuse koji će krasit ulice Beograda. Tim potezom, Ikarbus će potpomoći posrnulog giganta iz Štutgarta, a pored značajnog ulaganja, Ikarbus je pristao da uz Mercedesov "Nišan", na autobusima koje budu zajednički napravili, stoji i čuvena Ikarbusova "Lastavica", kao znak da je Ikarbus podržao ovaj projekat.

Pored ovog projekta, u tajnosti se drži još nekoliko velikih ulaganja u Nemačku privredu, ali i privrede drugih evropskih zemalja. PPV, Aleksandar Vučić ipak ne želi javno da se hvali tim investicijama i samo najavljuje da će građani o njima moći da slušaju u narednih nekoliko meseci.

http://worldcarslist.com/images/ikarbus/ikarbus-ik-112/ikarbus-ik-112-02.jpg

Ово је ок али помало личи на Њуз њет

Ово је ок али помало личи на Њуз њет

Ne da liči, nego sam upotrebio ono klasično njihovo prevrni samo priču. Jeste, u pravu si. Radim u Ikarbusu, pa sam više zbog toga hteo da napišem ovo, a nije bilo drugog načina.

Хаха нисам знао да си ту. Државне јасле мама (ако сте државни!?)

Sada smo opet državna firma. Bili smo privatizovani, ali razrušeni skroz. Rusi nas neki upropastili. Vraćamo se na noge lagano. klackalica. Čas dobro, čas loše, jebiga. Pa gde prevagne.

Де Руси уђу - ушли су. Добро је да се опорављате, нема две државне фирме које још послују нормално, све су упропастили у задњих 15так година.

Na neku foru, ne znam ni sam kako, opstajemo i još nam je proizvod i prilično dobar na kraju, s obzirom na uslove i sve.
U principu ima tu dosta prostora za opstanak, ali ako se nekom svidi ova poljana gde je fabrika, ode sve u kurac.

Знам целу ту причу, и ја сам на државним јаслама а што се тиче Икарбуса имам комшију који је пре негде 10так год одатле отишао у пензију, страшно. Морам да напишем неки текст за КНИН :)