Prijava

Не знаш шта ваља..

Anči ti ko da si s' Marsa pala.

Meni Guča nekako narodnjačka, a možda je dobro ne znam. Nisam bila možda zalutam jednom.

u poslednje vreme je dosta prosiren repertoar,tako da vise nije to samo narodnjacko.samo odslusaj link koji sam postavio na prethodnojh strani, i sve ce ti se samo kasti.

Žene su sa Venere a muškarci sa Marsa.

атмосфера врх, одеш на два дана да се напијеш и опустиш, зајебанција наулици, поведеш колце од 50 људи, трубачи свирају шта год 'оћеш (буквално, и мејдене ћу да наручим једаред) за 300 динара, добра екипа (прошле године смо позабадали са неким италијанима и са још пешес непознатих људи), можеш да седнеш на сред улице и пијеш пивчугу и нико ти ништа неће, ма... ваља видети.

гавро, да попијемо пиво негде у суботу тамо?:)
и јеси л' можда упућен наступа ли бобан марковић и овај његов мали у суботу?

гавро, да попијемо пиво негде у суботу тамо?:)
и јеси л' можда упућен наступа ли бобан марковић и овај његов мали у суботу?

http://www.saborguca.com/sr/sabor-trubaca/sabor-2012/program-sabora-2012.html

ja sutra krecem,naravno da se vidimo,nego sta.i nemoj mi to jedno pivo,u guci se ne pije jedno,znas valjda i sam.

Sabor grubaca u Tuci! :P

Jeste narodnjačka lolo, kasno sam to provalio:)
elem, nabasali kad smo bili tamo na neke klince neganfere, svirali enter sendmen i još nešto na sličan fazon al sa trubama, malo falširali, al kosijaneri (ima ih pun kurac tamo) odlepljivali ipak.

Ja 90% idem sutra. Tamo se nalazim sa Dzemljom i Aleksandromkg. Ako neko jos oce da popije neku pivcugu sa nama neka javi u pvt da mu dam broj.

Ја идем сутра у Гучу и та два дана. Него ме занима за превоз, јер морају да се дан унапред купе карте, или има нека резервација, или само банеш на станицу па ако има места путујеш, а ако нема чекаш следећи итд?

Nem pojma, idem kolima.

U stvari, rece mi ovaj drug da ima na svakih dvadesetak minuta iz Lucana, ako ti nesto znaci.

Колко мене смара овај Дејан Петровић. Екипа му дере и способна је, ал он смара са кичастим и једноставним репертоаром. Више волим да чујем прве цигане на које налетим.

Meni je baš zanimljiv Petrović. Nekako je drugačiji od ostalih. :D

Ja ću sutra didem, Jebač mogli bi na pivce a?

Vazi brate, javnucu ti ja da li idem definitivno, ali trebalo bi.

Ma okej, imaš broj.

Радјард Куплунг
Колко мене смара овај Дејан Петровић. Екипа му дере и способна је, ал он смара са кичастим и једноставним репертоаром. Више волим да чујем прве цигане на које налетим.

Sti lud? Decko obrnuo trubu.