Prijava

Zanima me mišljenje svih autora. Do kad planirate da pišete, pravite, stvarate, komentarišete, zasmejavate, hejtujete i ostale radnje da radite na ovom sajtu?

Da li ćete jednog dana da se smorite i kažete: ''gotovo je više, odjavljujem se zauvek'', ili jednostavno da pišete dok god budete mogli i imali inspiracije?
Da li imate snage da pišete i borite se do nekog određenog cilja ili jednostavno pišete za svoju volju i dobrobit samoga sebe?

Izvolite.

ја ћу да пишем док ме плаћају...

Ako, ako. Boli te kurčić. Dok je para, samo piskaj.

Баталићу занавјек једном, не знам кад ће да ме спичи да обустављам постојање овде.

Kako jedna naslovna vraća u život, to je neverovatno. Dok je takve motivisanosti, kontam da se nikada neće zauvek odjaviti.

Ja pišem dok ima ko da čita!
Vukajlija u srcu, 9gag na kurcu!

Нешто није привлачна насловна у последње време, чак ни скор не гледам, гледам коментаре пар људи.

Pišem Uz Vetar

Ja pišem dok ima ko da čita!

Onda ćeš večno da pišeš.

Kako jedna naslovna vraća u život

Interesantno xD

Vučica21

Prestaću onda kada budem imala veliki razlog kome ću posvetiti svu pažnju i svo svoje vreme. :)

Ne znam što, ali imam osećaj da ćeš u skorije vreme prestati. :)

Нисам навучен да бих себе ограничавао у било ком погледу.

Prestaću onda kada budem imala veliki razlog kome ću posvetiti svu pažnju i svo svoje vreme. :)

И ти купујеш нови ТВ?

Ne znam što, ali imam osećaj da ćeš u skorije vreme prestati. :)

Samo se nadaj. Neću ja još. :P

Nije reč o navikavanju, Šomi, nego jednostavno o zapitivanju samoga sebe o vremenskom periodu korišćenja.

Vučica21
Samo se nadaj. Neću ja još. :P

Onda imamo koga da čitamo. :)

Вучица неће стић да пише од модерисања.

Do kad planirate da pišete, pravite, stvarate, komentarišete, zasmejavate, hejtujete i ostale radnje da radite na ovom sajtu?

Dok vecina tebi slicnih ne nadjaca manjinu meni slicnih.

Bruce je pravi primer postavljanja cilja. Čovek odradio ono što je hteo, prekinuo sa pisanjem i sad samo moderiše.

Iskreno, ne znam kad ću da prestanem sa vukajlijom. Verovatno kad me nađu korenjem vezanog za stolicu.
Inspiracije, hvala Bogu, imam. Pišem sve živo, još uvek tražim fazon :D I tako.
Aupičku materinu ! :)

Kako jedna odabrana vraća u život

To može, a i ne mora da znači. Imaš i autore koji su oguglali na odabranu. Ej, nisam ja jedan od njih, čisto da se razumemo

Ja ne pišem odavno ... Par puta sam "odlazio" sa sajta, ali vratim se uvijek ... Recimo, kad sam otišao (po ko zna koji put) vratio sam se da napišem da je ordenje sranje ... Sledeći put kad odlučim, zatražiću trajni i ćao ..