Prijava

Vec dugo pratim sajt, relativno nedavno sam napravio sopstveni nalog, nemam mnogo vremena da pisem ali cesto citam definicije. Vremenom sam naucio da prepoznam stil odredjenih autora, da bih onda video da su i pored odlicnih definicija banovani.
U potpunosti razumem da na svakom iole ozbiljnijem sajtu mora da postoji opcija bana, bez koje bi vrlo brzo sve otislo u kurac. Medjutim, iako je vukajlija od svojih pocetaka razvila mnogo dodatnog sadrzaja sem definicija (cet, forum, posteri, reakcije itd.) sistem banovanja je ostao nepromenjen. Neki dobri autori su banovani trajno zbog ispada koji nemaju veze sa definicijama, i licno mislim da na tome najvise gubi sajt.
Moj predlog je da se clanovi banuju tamo gde su zasrali. Trolujes na forumu/cetu - ukida ti se pristup forumu/cetu, plagiras definicije - neces definisati, sranje su ti posteri - neces posterisati itd. Ovako bi autori eventualno banovani na recimo forumu mogli da nastave da pisu definicije.
P.S. ako vec postoji ovakva tema, izvinjavam se, brisite.

Otvaraš krš teme - nećeš moći više da otvaraš teme :)))

hmmm, ovaj sistem banovanja je solidan sto se mene tice...mislim da je predlog los zamo zbog jedne stvari, terba puno truda da se to napravi, a korist je gotovo nikakva... tj bez tog moze da se zivi, po ostalom predlog je dobar

Sviđa mi se predlog.

Otvaraš krš teme - nećeš moći više da otvaraš teme :)))

lolol

A opet kada nekog banuju na forumu, popizdeće i ispemovaće sve....barem mi se čini da će tako biti.

Добар је предлог.

КАко год да прође, предлог је фала курцу нешто ново и занимљиво.

Dobar. Imam i ja par predlog pa cu ih okaciti jedan dan. Jedan od njih je i ukidanje trajnog bana osim za privatne slike i jos po nesto. Uveo bih ban na dva meseca najduzi pa ako opet kada se vrati taj pravi sranje lako mu je produziti jos dva i tako redom. I onako ljudi dolaze sa duplih posle bana tako da trajni i ne znaci mnogo

ukidanje trajnog bana osim za privatne slike i jos po nesto

Trajni ban je k'o smrtna kazna u Kini. Bez toga se ne može i ne smije. Pogotovo kad navale spemeri i ovi što jebu bogove svima. 2 bana duga, treći trajni pa ti vidi.

Pa rebnes mu dva meseca pa kad se vrati ako se ne smiri opet dva. A i nema vise nekih ekstremnih spemera

svidja mi se predlog

Ne svidja mi se. Mislis da bi se npr. Cara koji je banovan zbog spemovanja vratio na sajt i samo pisao definicije ? Kontam da bi ga boleo kurac da dolazi na sajt ako zna da ima samo pristup pisanju definicija.

Ja bi' njega odma' vratio, to jeste bio spemer, ali i izuzetno kvalitetan autor, po meni jedan od najboljih na sajtu. I jedan od najgotivnijih ljudi na sajtu, takođe.

Cara je poseban slucaj, on je pojam van svake dimenzije. A predlog, je nekako naivan... Nece od toga nista biti.

Ja bih ukinuo trajni za ljude koji su duze od godinu dana na sajtu I koji su ocigledno doprineli sajtu, a ostavio bih trajne za naloge za hejtovanje, lajkovanje I duple naloge. A sve ostale do godinu dana banana.

A ovaj predlog mi se ni ne svidja nesto bas.

и мени се свиђа предлог. трајни бан не пије воду јер ко крши правила на сајту, сигурно има и неки дупли.

A jbg, to bi onda unistilo lepotu svih mojih bivsih banova i obezvredilo ih. PROTIV!

Lock & roll