Prijava

A?
Što to tako? Da li sve zuje po difoltu, pa kad reše stelt varijantu, onda ne zuje?
Oduvek me ovo interesovalo.
Može da važi i za komarce, ima onih koji ne zuje, mada retki su takvi.

zuje kad oce da jebu, pa da privuku zenske, ja mislim.

Španske mušice ne zuje, većinom su stelt. Kad nisu stelt, e onda si ga najeb'o.

Те које не зује иду редовно да их сервисирају.

Зато у Србији има више ових које зује. Немају све пара за сервис.

Америчке мање зује зато што се све сервисирају.

СЕРВИСИРАЈТЕ СВОЈЕ МУВЕ! СПАСИТЕ СВОЈЕ БУБНЕ ОПНЕ!

Govnare zuje, a kakve tebe napadaju, čisto da se zna lolo

misliš Kolfe? A što zuje onda kad sleću na mene, oko moje glave recimo? da neće mene da jebu il se kurče pred ženskama?

zuje kad imaju tovar, kad prenose nesto :Ds

ја мислим да то зависи од исхране. од гована, да будемо прецизнији.

znam dae ovo ko rođeno za spem, al stvarno me interesuje ovaj da kažem fenomen. zato što manje spema ako može.

ima li onih koji se razumeju u insekte ovde?

pitaj politikin zabavnik, mislim da će ti oni najozbiljnije odgovoriti

Zašto neki ljudi zuje po kafanama, a neki ne?

kontam da ovde ima onih koji znaju, n e bih da smaram redakciju zabavnika, bave se oni tamo mnogo bitnijim stvarima ipak lolok

Ja imam osjecaj da je Manijak navaren, meni ovako svakakve ideje naumpadnu kad sam navaren. Jednom prilikom ja i ortaci smo raspravljali pola sata što je najteže u životu biti muška vrana.

Dobar imaš osjećaj Denise, al opet, to nema veze s mojim pitanjem. Sad sam se setio da pitam, a planiram već nekoliko meseci, sve zaboravim.

il se kurče pred ženskama?

to je to. ono, vid' glavurdu, aj ga podjebavam malo, a jos ako imas neku meku kosu, pa posluzi kao gajba.

Najedu se puno govana, pa budu teze, a krila nisu toliko veca, pa jace mlate i zuje, a ne menjaju feekvwnciju.
One manje verovatno manje moraju da mlate da bi se odrzale u vazduhu.

Inace, mrzim ih i njih i one sitne i komarce. Samo zato ponekad istolerisem nekog pauka u cosku neko vreme, posto volim da mislim kako pate u najgorim mukama kad ih dohvati pauk bob, a ja ih ubijem na brzinu.

al šice su insekti, sumnjam da znaju za išta drugo osim parenja i jedenja. Dobro, i znaju da lete. Šta zna mušica štae kurčenje, odnosno šepurenje pred ženkama

Ignorisite greske kucam stelefona

Najedu se puno govana, pa budu teze, a krila nisu toliko veca, pa jace mlate i zuje, a ne menjaju feekvwnciju.
One manje verovatno manje moraju da mlate da bi se odrzale u vazduhu.

Ima logike Kelte, al opet, viđao sam neke mnogo male šice koje zuje ko tamić, dok neke bogami baš poveće ćute dok lete, samo seku vazduh graciozno...

EDIT: eljudstvo, moram palim na kunt, preumoran sam, očekujem sutra valjani odgovor, snaučne strane potvrđen pre nego neki mod lokuje ovu temu.
ćao će.