Prijava

Da li smatrate da je ova osoba psihički bolesnik ili borac za neke njemu poznate ideale ? Da li je 21 god. zatvora dovoljna kazna ili ipak ne ? Da li bi se u turskom ili ruskom zatvoru pre pokajao nego u norveškom ?

Zaboravio si u naslovu da napišeš ''Društveni parazit ili nešto drugo''

brate jel moguće da pitaš dal je 21 godina dovoljna za 70-80 ubistava? S kojim god ciljem da ih je uradio...

Jebem ti državu koja nema smrtnu kaznu.

Isadne neki 3 meseca po čoveku, čini mi se...

Na kolac nabit' i ostavit' da polako umire.

Pa zato što se ovako nešto kod njih desi jednom u 50 godina pa zakonodavstvno nema potrebe da im bude drakonsko, iako sam i ja za to da za takve slučajeve treba da bude uvedena smrtna kazna. Još batica u zatvoru živi k'o car. Još samo pičke da mu obezbede. Zar već nije bila ova tema?

Nije dovoljno, sve bi ja to vešao, mamicu im nenormalnu!

Evo recimo jednom Somalijcu se isplati da ode u Norvešku, izroka ljude i posle uživa u zatvoru. Koji bi to luksuz bio za njega, ejjj leba svaki dan, čisto, lepo, milina...

Evo recimo jednom Somalijcu se isplati da ode u Norvešku, izroka ljude i posle uživa u zatvoru. Koji bi to luksuz bio za njega, ejjj leba svaki dan, čisto, lepo, milina...

Ај он, него што би и ја на кеца отишао да немам породицу..
Тебра бољи услови за живот него код мене гајби, а све што треба дурадиш је да дусереш 80 људи..

Jebiga, Švecka, standard, nema veze štoe Norveška

Ne nervira on mene toliko koliko njihova jebena vlast.

Još im se smije i oni mu kurac puše. Još mu i muzičke želje ispunjaju u zatvoru 100%

То му дође 3 месеца за једног човека. :)
Ал најјаче кад ми причају како је по западу опасан закон и како нема дркања, како су пандури озбиљни и надркани, зато што им се ћерке јебу са хулиганима, а онда дође неки дркош који би да игра гетеа уживо и све их демантује :)

Sve bi ja Norvežane ponabijao na kočeve zbog njihovog hedonizma. Brejvik je bolesnik, ali je to napravio zato što mu se htjelo. U tome i jeste fazon, možeš nešto da npraviš ako ti se hoće. Kod nas to ne bi mogao da napravi jer ne bi imao za stanarinu, morao bi da živi kod svojih na gajbi, i ćale bi ga uvatio kad-tad.

Ma skandinavci nisu navikli na nasilje, zato im balkanci jebu kevu tamo.

Da puste neke blek metalce na vlast, bilo bi drugačije.

Ne valja što nema internet, mada sam čuo da oni nemaju stražare nego ih jedna skandinavska riba prati ceo dan po apartmanu, tako da ima šta i da jebe.
Anyway, sigorno je da će on biti udaljen od ostatka sveta ceo život, jer će onda da mu produže kaznu, ako preživi.
Ovo je strašno, i siguran sam da bi u AmeriKi dobio smrtnu kaznu a kod nas četrdeset godina u Zabeli, a umro bi nakon jedne.

Tо му дође 3 месеца за једног човека.

I ne vrijede više, svejedno ih je birao random.

A ona ćelija, ono nije normalno. Prije bi rek'o da je neki apartman.

I ne vrijede više, svejedno ih je birao random.

Hahahahaha jebem ti budalu