Prijava

КОД:

1188948-439352

Немам време да шаљем свима позивнице на пвт и код свима посебно, па стављам овде, а ви напишите која сте екипа кад правим списак!

Scholes, The Red Devils.

Samo da se upišem. Nemam sad vremena, ali večeras pravim ekipu.

овај сајт ме дрка најстрашније... улогујем се лепо горе и кад кликнем на оно "направи тим сада" искочи ми још један прозор за логовање. укуцам све лепо, и шифру и лозинку али ми стално искаче како нисам улогован... угасим налог, отворим нов и опет иста прича. не знам стварно шта је у питању, углавном ако буде прорадило улећем, ако не онда ништа, видимо се следеће сезоне

probaj preko fb a ko imaš, ni ja nisam uspeo onako

Pravim večeras,preko fona sam

Kako se ulazi u ovo čudo?!?!

edit: nek neko turi link ovde.

Izgeda da samo preko fb-a,tvitera i ostalih mozes da se logujes

A koja je to stranica na fejsu, ne mogu da je nađem?

Hahahah, izađe ti kad hoćeš da napraviš nalog da li želiš da se uloguješ preko svog Fejsbuka.

Gore kad ides na Login,izadje ti da se logujes preko fb-a :D

edit:Kako baguje sajt,ovo je nenormalno :O

Jebemim ja mater svima kad ne možeš ko čovek da sastaviš tim.

Ne verujem jbt. Znaju da milioni ljudi igra i ne mogu server da održavaju.

Što je najjače od svega ja još nisam našao moj tim. Ma ko mu jebe mater, neću ni igrati ova govna samo se džabe nerviram.

Treći sam trenutno. Tiago Silva 13 i Lučo 10, Laveci i Hulk po jedan, jebem li ga, i Arteta kojeg sam zbog tolikog hvaljenja Arsenalovih navijača stavio za kapitena, mi osvojio samo 4 boda. Nisam znao da je Rolando suspendovan, tu sam izgubio još šest bodova jer nisu primili gol sinoć. Nisu mi igrali ni Sanja ni Montolivo, al dobro to ću popuniti izmjenama, koje još ne mogu da odradim. Ne mogu da vjerujem kako loše održvaju servere, a mislim da je ovaj fantazi popularniji od EPL fantazija.