Prijava

па сам га ја сам привео

hihihihihihi, jesi li ga kresnuo u pritvoru, priznaj :)

Дај, Брус, не приличи ти овакво понашање, имаш 44 године.

Само су ми у полицијској станици на Савском Венцу рекли: "Аууу, налетео си на опасног криминалаца. Јуримо га већ месецима."

ПА ЈЕБОТЕ! Наводно опасан криминалац вам вршља градом и ви чекате да га људи у градском превозу ухапсе. Бем ти такву полицију! Овај ме је оџепарио 10. марта 2008. године, а суђење за обично џепарење се развлачило годинама.

Ајде што су ме цимали да докажем да је новчаник мој, него што ми је један други полицајац рекао да сам прекорачио меру самоодбране.
Само сам га држао за крагну, нисам ни покушао да га ударим. Ваљда је требало да га пустим да побегне, да га пријавим полицији и да чекам да ми они са жаљењем после месец дана кажу да нису успели дам ми нађу новчаник.

Ајде што су ме цимали да докажем да је новчаник мој, него што ми је један други полицајац рекао да сам прекорачио меру самоодбране.
Само сам га држао за крагну, нисам ни покушао да га ударим. Ваљда је требало да га пустим да побегне, да га пријавим у полицији и да чекам да ми они са жаљењем после месец дана кажу да нису успели дам ми нађу новчаник.

Naš zakon je jebeno retardiran po pitanju samoodbrane i zaštite svog imetka. Napravljen da stvara kriminalce.

Е Борко, ајд јави шта си урадио и јеси узимао нешто данас. Можеш на пвт.

Дај, Брус, не приличи ти овакво понашање, имаш 44 године.

Само су ми у полицијској станици на Савском Венцу рекли: "Аууу, налетео си на опасног криминалаца. Јуримо га већ месецима."

ПА ЈЕБОТЕ! Наводно опасан криминалац вам вршља градом и ви чекате да га људи у градском превозу ухапсе. Бем ти такву полицију! Овај ме је оџепарио 10. марта 2008. године, а суђење за обично џепарење се развлачило годинама.

хахахаха, и пандури те зајебавају.

A pazi što je editovao prvu rečenicu, skontao šta sam ga pitao :)

Па да л' зајебавају или не, ал' овај је ухапшен 2008., а у затвору ће бити до 2019. Шта ли је тај урадио кад још није изашао из бајбока, не знам. Ако је он за све те пљачке и батине зарадио преко 10 година, онда би ови наркодилери требало да буду осуђени на по 50 година затвора минимум.

Zalepili su mu sve nerešene slučajeve. To se tako radi.

I nemam 44 nego 43 godine :)

Fendere ima nesto u tebi sto ljude tera da te loze i sprdaju

Ево смејем се к'о будала. Замишљам како доводи цигу џепароша из превоза, а пандур говори

Аууу, налетео си на опасног криминалаца. Јуримо га већ месецима.

Јбг, Псето, нека...

Брус, тог дана су на славији нашли огроман џак са мобилним телефонима. Више је личио да омањи шатор него џак, али је био препун. Просто ми је смешно да гомила полицајаца стоји на Славији, да могу да виде ко шта ради, али су тек кад сам их ја позвао реаговали и привели овога и његовог саучесника. Дакле, ако успеш да не добијеш батине, можеш да се избориш са пљачкашима. Овако, ем што те опљачкају, ем што можеш батине да добијеш.

Замишљам како доводи цигу џепароша из превоза, а пандур говори

Па јесте смешно. Додуше, ја сам прво нисам мога да верујем шта ми овај прича. После нисам могао да се начудим колико њих боли курац за људе. Најлуђе је што је овај оџепарио једног деду, а нико од путника није хтео да сведочи, сви су на станици побегли. А тај деда јадан није смео ни да каже да је био опљачкан јер га је овај ударио по леђима у трамвају.

Е Борко, ајд јави шта си урадио и јеси узимао нешто данас. Можеш на пвт.

Imaš PVT. Obzirom da smo u modernom robovlasništvu, morao sam da radim.

A fender onako ponosan drzi za kragnu cigance od 30kg i raste sav vazan i razmislja hoce li ga odlikovati gradonacelnik cuprije hahaha

Edit: nisam video da je u bg bilo

U svakom slucaju toliko lezati nece. Jedan nackli zivi kod oma tamo, zna ga om, je imao preko 50 razbojnistava(sto je teze delo naravno jer je uu upotrebu oruzja) i lezao uz dobro vladanje nepune dve godine tako da ako ovom fenderovom cigi nisu nasli 40g heroina i "vagicu za tacno merenje" boga nema da toliko zalegne

Није од 30 кила. Има овај око 100 кила, висок је око 185.

Mene su bugarski carinici istresli iz gaća da nađu švercovanu robu, a ja se vraćam iz Istanbula bez dinara, sa pola kile kikirikija za klopu do BG (radio performans umetnik). U isto vreme, ceo vagon pun švercovane robe, onaj stjuard u vozu nosi sto kila svile, a o babama švrecerkama da ti ne pričam. Njih nisu ni pipnuli jer su u pasošu imali po 20 evra :)

jebiga pseto, moj burazer opljačka tri hiljade dinara iz prodavničice u NS, opali metak u vazduh i dobije 4 godine - sve zavisi :)

Dobro bre fendere sprdam se otkud znam kakav je cigan bio jbt ne primaj se zato te i loze

jebiga pseto, moj burazer opljačka tri hiljade dinara iz prodavničice u NS, opali metak u vazduh i dobije 4 godine - sve zavisi :)

jel pucao u toku pljacke?