Prijava

I pre nego sto sam otvorio link sam znao o cijem clanu se radi
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/546914/Incident-u-Skupstini-Novog-Sada-Odbornik-tvrdi-da-mu-je-konobar-sipao-otrov-u-kafu
Ne postoji gori sljam u zemlji od ekipe iz trece Srbije. Sve kolektivno ih treba lekarski pregledati.

Ko su uopste ovi iz trece srbije?
Inace, ako imas licnu kartu bez cipa a hoces da promenis prebivaliste moras da vadis novu licnu sa cipom inace ne mozes da promenis. Pa majku ima govnarsku, koji kurac onda mozes da biras oces li sa ili bez cipa a prakticno moras sa cipom!?

реално, можеш да замислиш само колико политичарима пљују, пишају и остало у храну и пиће. није ни чудо да постану параноични у неком тренутку. замисли да покрадеш неке велике паре и унесрећиш, рецимо, целу фабрику. онда си увек у трипу да ће неко да ти нешто подметне.

мада ова прича нема везе са тим. трећа србија јесте реално највећи шљам и ово је неко просеравање.

Ne postoji gori sljam u zemlji od ekipe iz trece Srbije.

Што? Па нису гори од Двери. Двери све нападају осим својих финансијера из Демократске Странке, тј. не дирају их због Ђиласа и Колета. Двери нападају радикале, нападају Трећу Србију, нападају ДСС, нападају напредњаке, само никако да се ухвате Ђиласа, Тадића, Пајтића, Динкића... Опет Трећа Србија с друге стране се курва и добра је са свима, осим са демократама (новим и старим), социјалистима, УРС-ом, Чедом, а и Дверима. Разлика између Двери и Треће Србије је што Двери нападају садашњу, а Трећа Србија претходну власт.

финансијера из Демократске Странке

obrazlozi..
EDIT: ima gorih... jedino DDD Bokan

Ovaj lik stvarno nije sastavio kruga oko lijeske.

Ако је ово тачно, надам се да ће наћи тог саобраћајца и возати га у контејнеру до Нове Галенике
http://www.novisadinfo.info/2015/04/kaznice-saobracajca-zbog-prijave.html

Мене страшно нервира креирање јавног мњења од стране масовних медија.

Јеботе, вести се пишу по принципу топло хладно.Ако се опљују конзервативне вредности једном вешћу, другом се похвале. Или либералне, скроз небитно. И онда ботови који све приписују вођи. Много ме нервира то. Јеботе, објективност ово оно, макар понекад или неко?

A ne zna da se Bog ne može potkupiti.
Ako pogledamo precednika ovo je krajnje očekivano

POKAJNICA
O
K
A
J
N
I
C
A

I da iskoristim priliku, svim sns-ovcima i drugim botovima i stranačkim zadriglim lopinama jebem mame sočno ovom prilikom.

Gradska uprava
PREPAMETNA, ALI NIJE SE SNAŠLA

kako i da se snađe među tako naprednim ćurkama

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/547964/IZVESTAJ-VOJNE-KOMISIJE-Za-pad-helikoptera-odgovoran-pilot-i-clanovi-posade

Usudjujem se reci da je ovo najgora, najodvratnija i najpodmuklija vlast u istoriji Srbije. Onima sto ih glasase moze se oprostiti jer su zuti zaista preterali u kradji, ali ako ih neko ponovo glasa... pa nemam reci.

Zar ste ocekivali neki drugi ishod od ovih radikala,mrtva usta ne govore..

Filantropofob je lepo govorio, treba da nas jebu i da nas jebu i da nas jebu dok nam oči ne ispadnu. Gamad od naroda

I sta ce da se desi? Nikom nista. Piloti PICKE nece organizovati protest, kome bi se sigurno prikljucila masa ljudi, ja prvi. Pustice da blate jednog od njih, mozda neko posalje anonimno pismo i to je to.
Otisao sam cak i na Kurirov sajt da vidim da li makar tamo prolazi ovako bedna i podmukla prica, CAK NI TAMO NE PROLAZI. Na drugom komentaru pise, navodno covek koji ga poznaje, da NIKADA nije pio.
Da zakljucim i ja, treba jos da uvedu i pravilo prve bracne noci, vucic da jebe zenu svakome prvi, jer smo picketine koje samo cute i gundjaju preko interneta.

TRISTA GODINA POD VUČIĆEM I TO ĆEMO PREŽIVETI

Mi verovatno ni Turke nismo oterali, nego se ovi sami pokupili i otisli, da ih ne bismo potpuno iskvarili.