Prijava

Dzeriko cime se bavis ti?

хахахаха какав класицхан тролл јеботе лол

јел видите како је то згодно, у иностраству обично буде крив неко други, а овде логично мајку му, ови што су возили хеликоптер су криви јел тако? они возили они погинули не знам шта је чудно јел да, па није ваљда крив неко ван хеликоптера, ајте молим вас па јел то има смисла.

Na kraju ni Vučić više neće hteti da ima posla sa govnjivom masom

nelol

они возили они погинули не знам шта је чудно јел да, па није ваљда крив неко ван хеликоптера, ајте молим вас па јел то има смисла.

Ti si baš čovek od činjenice jebote.
Pa nisu na biciklu pogonili

хаха матори замисли да то изговара рецимо гашић то је скроз реално не причам ја.

Caro nisi skapirao jebo te ferenc

mene boli kurac generalno jer sam u to vreme bio van zemlje

хахаха шта причаш ти јеботе

Caro nisi skapirao jebo te ferenc

LOOOOOL

Previše želim da neko bude glup kako bi ga napo.
Kad ono mauna :)

malo me blam sad al idemo dalje. Sve super

Е, и од најгорег може и још горе. Сад још испаде да су људи пијани управљали хелокоптером.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/483146/Izvestaj-Alkohol-nadjen-u-krvi-pilota-i-tehnicara

šta se isčuđavaš fender
sam si rekao da je zajebao mehaničar ili pilot
ali picousta sekta nije

http://vukajlija.com/forum/teme/45975-trula-srbija?strana=98#post_3139844

Или је кривица механичара, или пилота, или контролора летења, а не Гашићева.

Cara™
LOOOOOL
Previše želim da neko bude glup kako bi ga napo.
Kad ono mauna :)

hahahahhahahahahhahahaha
cara silni - kralj i u samosjebu

jesam, sjebo sam se. Kad sam čitao davidov post bio je fazon: jebo te koja majmunčina pogledaj mu ime HRVAT nema šanse da ne misli šta je napisao.

Međutim drugi put sam bolje pročitao post

Директоре, није Гашић онај који је наредио полетање хеликоптера. Не могу да се сетим, али је Вучић причао како не да тог неког генерала који је издао наређење да полети хеликоптер. Ако су ови стварно били пијани, у шта не верујем, ко је дозволио припитим људима да полете? Нека је била и грешка пилота и техничара, овде је заказао је сам војни врх. После ове истраге, Гашић јесте крив јер прећутно одобрава Вучићев план да све свали на мртве људе, а да се заштите јагњеће бригаде у које руководе војском. Не може Вучић да некога брани тиме што је помагао људима у поплавама. То га не ослобађа кривице за нечију смрт.

није Гашић онај који је наредио полетање хеликоптера.

Ministar izdao naređenje za let

Јбт, нисам видео ову вест. Да, Бандића је Вучић спомињао. Па, ако је тако, ако је Гашић издао наређење, онда оставка. Још треба утврдити зашто је инсистирано на слетању у Београд, ако су могли да слете у року од 15 минута било где минимум 50 километара од Београда, где није било магле, а где је постојало место за слетање хеликоптера.

Zasto nije mogao da sleti negde van bg-a?
Pa zato sto nisu ministri dovljno brzo da stignu van beograda na slikanje!