Prijava

Do koje usrane granice stvari moraju da se odviju da ovakvo razmišljanje zvuči savršeno normalno

E to, sve kontam šta mi nije u redu, ali si mi objasnio.

U Skupštini Grada danas je zamalo izbila tuča između pomoćnika gradonačelnika Borka Ilića (DSS) i predsednika Treće Srbije, Miroslava Parovića, kada mu je Ilić rekao da ućuti ili će mu lupiti šamar.

Лол, дсс два поена на страни, ето њима гласа од мене лололо

Borko je legenda, od celog DSS njega najviše cenim.

Brus - najbolji covek!

Od ledenog izazova svega 9.000 evra
al se zato pet iljada pedera ispromovisalo

Do koje usrane granice stvari moraju da se odviju da ovakvo razmišljanje zvuči savršeno normalno

што, то је ионако њихова земља

што, то је ионако њихова земља

Pa da idemo kod Brusa u INOSTRANSTVO! A on napravi garantno pismo u obliku performansa...

Polako bre Penzose, još nismo izglasali

A u kurac. I ja sam preko Save.. Možda Bruce budemo ista država...:-)

Evo vam nešto što nema na linku al ja stojim iza toga. Da bi usvojili dete u Srbiji treba vam cirke 26 000 dinara da povadite sva dokumenta. I plus još 26 000 kad ga usvojite da ponovo izvadite SVA TA DOKUMENTA jer zaboga ne mogu da budu starija od 6 meseci a a sam proces provere socijalnih službi traje bar 6 meseci plus mukotrpan proces pronalaska deteta...Dakle 52 000 date državi da bi je oslobodili SOCIJALNOG SLUČAJA(čitaj napuštenog deteta) za koje država svaki mesec plaća pelene, hranu, hranitelja... Dakle umesto da vas sačekaju raširenih ruku oni vas opljačkaju. 52000 može da se opremi soba za dete... E TO JE TRULA SRBIJA!

E moj Penzose. A kad imaš dete koje boluje od cerebralne paralize i doživotni je invalid onda nemaš nikakva prava kao roditelj. Vidi ovo:

http://roditeljsrbija.com/peticija-za-pomoc-roditeljima-dece-sa-invaliditetom/

To je trulo moj brate...

Znaš šta je tu paradoks Bruce? Ne plaća država tom roditelju , al ako se odrekne deteta i ostavi ga , država plati hranitelju da ga pazi. A onda posle određenog vremena takva deca budu usvojena od strane STRANACA gde je za takvo dete debelo plaćeno roditelju da ga pazi. Užas.

To ti i govorim. Moja rođena sestra je u toj situaciji pa znam sve aspekte.

Narod je popriličan imbecil.

I vise nego poprilican.

Jebem ti, sva sreća pa je kod nas preko Drine okolnostima zacratno da partije izbore dobijaju na šuntavoj nacionalnoj retorici pa nije moguće da se izrode ovakve mentalne akrobacije kao kod vas.

хахаха, министар огорчен!