Prijava

NEMA KOPROMISA; NEMA PREDAJE SRBIJJAAUUUUUU!!!!!

I kako to da ova tema nema 1838 strana?

Kizo izdrzi, te rupe na brani su za ventilaciju, ne nasedaj na provokacije!

Кад сам видео овај клип где Вучић каже да не жели да чуја ни један телефон одмах сам мој пребацио на сајлент мод.

Ne dam se ja! Evo grlim Dodikovu sliku i vjerujem u referendum protiv poplave! Da smo se otcijepili na vrijeme ne bi ova voda bila zajednička, već bi mi na granici fino ustavili vodu iz Pederracije! PEDERACIJA HEHEHEHHE

Sad bi dobro doslo onih 30 miliona evra koji su sprcani na POTPUNO NEPOTREBNE vanredne izbore.

Ljubav u doba poplave, hit performans, nastavak uspešnog ljubav u doba smetova. Što me krenulo, a što me vole narod!
Zasenio si i Marinu, Vučela druže.

Meni je grozno to što će zaposleni kod države da prime sledeću platu.

"Путничко возило марке ЗАСТАВА, тип возила: Lada Niva
21213", ja ne kapiram ovo?

Doktorat ministra policije, skeniran i postavljen na internet.
https://docs.google.com/file/d/0B3_PsDe1uaHkY3RYMDF4bWlRSkE/edit?pli=1
Ovo dole na slici su greške koje se nalaze na samom početku. Samo pravopisne greške, o smislenim nisam pozvan da pričam, a o stilskim nemam dovoljno želje i vremena.
http://www.dodaj.rs/f/r/7d/3ZF4rUFa/untitled.jpg
Dok sam bio u školi, za neke od ovih stvari dobijao se kec ko vrata. Pogledajte doktorat, ima još toga zanimljivog, samo me mrzelo da radim skrinšotove.

Milutin Folic MArch, Principal

Milutin Folic was born in 1979 in Serbia. Now lives and works both in Belgrade and Montenegro. He graduated from the Lawrence High School in Lawrence, Kansas, US. He received his Masters of Architecture from Faculty of Architecture, University of Belgrade, Serbia 2004. He has been recognized with architecture’s awards and prizes, publications and exhibitions for excellence in design. He was honored with a Zoran Djindjic grant in 2000 as the student of the generation. Prior to establishing Folic Architects in Belgrade and Montenegro with his partners, Milutin Folic worked at Barbosa & Corbucci Arquitetos Associados in Sao Paulo, Brazil; David Sherky and Ass. in Jerusalem, Israel and Eparhijska Radionica in Belgrade, Serbia

He was honored with a Zoran Djindjic grant in 2000 as the student of the generation.

Nađoše ljudi još interesantnih stvari, ovaj maneken tvrdi da je 2000. dobio stipendiju Zoran Đinđić za studenta generacije, samo postoje 2 problema:

1. ta stipendija postoji tek od 2003.
2. Studenti generacije tih godina su se zvali drugačije

Јебига Валде, ја ово немам живаца да гледам. Али не знам шта је ту чудно, кад може председник, што не би могао и министар...

А и није он једини са спорним докторатом, или дипломом, небитно.
На Мегатренду и сличним образовним установама је успех наћи нешто поштено стечено.

Jebem li ga, pa zar nije mogao da nađe bar lektora za doktorski rad... Dolazilo je kod mene knjiga i većih stručnjaka iz drugih oblasti, sa jezičkim greškama, pa se to ispravi, čovek da pare, dobije pismen rad, i eto. Nego, koliko sam čitao, dosta naučnih radova i na državnim univerzitetima su takođe prelivanje iz šupljeg u prazno.

Bile su i pre priče o legitimisanju pri kupovini pripejd kartica. Sad opet ta priča. Malo dosoljena.

Čitao sam negde da BIA strahuje za socijalne nemire (lol), a za paravan postavljaju priču o suzbijanju kriminala (hah). Takođe, bilo je reči o kontroli "internet profila" i njihovo linkovanje za svako pojedinačno lice, tj. korisnika (ovo je tek suluda ideja i napad na zaštitu ličnostu i privatnosti). Sad, da li je opravdan "strah" naslednice UDBA-e gledajući na trenutnu situaciju u zemlji, ili novine opet jedu bunike?

А добро, ја не знам ко је уопште веровао да је он стварно докторирао.