Prijava

onda mene odmah banuj,jer i dalje tvrdim da serija preobjasnjava mnogo

e to zavisi od ukusa.fargo je super, ima sve sto dobra serija treba da ima, kvalitetna serija nema sta e sad normalno da moze nekom jednostavno da se ne svidja, recimo ljudima koji gotive turske serije.ja sam gledao bron/the bridge ili na nasem jeziku jednostavno most.izuzetna serija ali ne mora da znaci da nekom nece da se svidi

НЕМА ЗОМБИЈЕ ХЕХЕ

Једноставно ти није легла. Дешава се.

Ja sam gledala Bridge ali američku verziju, valja li ta švedska?

izuzetna serija.kazu da je bolja od americke verzije.jel treba da izadje jos epizoda the bridge ili je kraj serije?koliko vidim odavno nije snimano nista novo.

Američke izlazi nova sezona u julu. Mogla bih to više pogledati jer kad sam počela američku nisam ni znala za drugu, posle nikako da počnem.

izuzetna serija..skrenuo bih paznju na seriju bates motel, odgledao sam 6 epizoda i deluje kao izuzetna serija

Imala je oči boje Verna...boje Verna, boje Thurmana

aaaaa ko je gledao fargo znaće o čemu pričam hehehhe

Фарго објаснио, и ово би требало да буде врхунска серија

http://www.imdb.com/title/tt3032476/

Malo retardiran kraj Farga, bar jedan deo

SPOJLER

Mislim, Gus slučajno naleće na crveni BMW i iako se pokazao do tada kao najveća pičkica, ne zove policiju, nego kreće sam u akciju, onda uočava Malvoa koji odlazi kolima, Gus opet ne zove policiju da ih obavesti kojim putem odlazi automobil, nego ulazi u kuću i čeka fazon 2 sata da se ovaj vrati, dok je ovaj za to vreme mogao pobiti pola grada i odseliti se u Osečinu da ga niko više nikada ne nađe.
Još na kraju Gus ispaljuje 5 metaka u njega, od toga 2 u glavu, a Malvo se kao još uvek pomera.

Ostavljam mogućnost da ja to nisam ukapirao kako bi trebalo.

SPOJLER

Sve u svemu fina serija, mada po mom mišljenju ne za ocenu 9,2

Ljudima se ne moze ugoditi...

AHTUNG SPOJLER

Па нема логике ни да Малву глава стоји право после 2 метка и то из оне близине и из оног калибра, има ту још нелогичности али небитно серија плоди на више нивоа и те ситнице се могу опростити

vi mislite da je neka mana zasto sto je malvo preziveo dva metka u glavu, morate da shvatite da ovo nije realisticna serija...postoji i jedna stvar koja se zove umetnost i umetnicka sloboda tako da ne mora bas da bude sve kako je u relanosti

Ali ne razumes, njemu je to kao totalno usralo seriju hehe on bi mnogo bolje zavrsio kontas

aha bi kako da ne..usralo mu je seriju zato sto je ne posmatra na pravi nacin

Upravo...das coveku vanserijsku dramu on pljuje...ccc...pa idite gledajte Big Bang Theory onda kad za bolje niste...

Kakve lobanje, napišem šta mi je zasmetalo kod poslednje epizode, vi shvatite to kao da sam ispljuvao celu seriju. Još kao idi gledaj big bang tiori, idi slušaj cecu i brenu fazon

Serija je sasvim dobro urađena, zanimljiva, ne bih je odgledao do kraja da nije, i ovaj deo što sam pominjao jeste retardiran, jer ako ako malo uključiš mozak, sasvim je jasno da Gus to ne bi uradio, bar ne bi onaj Gus kakvim su ga predstavljali do tada.

al aj, kapiram da je ovaj džanki klinac i da ne bi trebalo ulaziti u neku ozbiljniju polemiku

Pa je l' stvarno po istinitim dogadjajima ovo ? Onda ne mogu da menjaju sve jbg, ko zna ako je taj Gus tad skupio muda skupio i tako ce biti... Ocekivan kraj, ali sam se nadao da ce izresetati debelu u fetus i onda u drugoj sezoni lester i malvo zajedno rokaju, kao dodje mu malvo u fazonu, niko me ranije nije udario( ono u liftu) ili na tako neki fazon odusevio ga , sad serem malo, ali znate na sta mislim...
Koliko sam razumeo bice i druga sezona, bez Lestera i Malva ne znam na sta ce to da lici, ne izgleda mi dobro...

stvarno je po istinitim dogadjajima...covek koji je primijo 2 metka u glavu-koga glumi malvo, ima ugradjenu zlatnu plocu umesto ceone kosti, nema celo nego zlatnu plocu(steta sto to ne moze da mu se vidi nego ima kozu preko)on se sad smirijo vise ne ubija ljude a i vole ga zene(mnogo jebe)

sad sam proverio, nije po istinitim... sokiran sam