Prijava · Registracija
Thumb ava

Радјард Куплунг

Hm, setlik, dobro me podseti da skinem opet Betlstar Galaktiku i da gledam i uživam

Thumb miki oo28

celtic

Jel ti braća žive od kriminala ili od fantastike?

Thumb clhtnfgumaavrpd

Аndre

Valja li stvarno Betlstar Galaktika ili drkas?

Thumb ava

Радјард Куплунг

Meni bila top. I Caprica, to je jedna sezona prequela za Galaktiku, nju je narod ishejtovao, a meni isto bila top. Mada nisam znao ni da je Galaktika ovako dobro ocenjena, 94% ljudi na rottenu kaže da im se sviđa

Thumb doc holliday 228x300

ps

Ja odgledao spartaka

Thumb ava

Радјард Куплунг

ArminVanBuuren

Firefly?

gledao sam i firefly i ljubazan je, ali mi u odnosu na Galaktiku deluje kao serija koja bi išla na BK televiziji u dva popodne radnim danima

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Firefly treba gledati ako ništa onda zbog Morene Bakarin, top pička.

Thumb f

labokv

e pre je neko preporucivao sf seriju expanse, malo mi drzalo paznju onda mi je dosadilo.nista bez kriminala

Thumb 0001128

highlander007

Bogovi su bili dobri do finala. Onda ga usraše. Eto, kao, rat u najavi u drugoj sezoni. Nit uključiše u radnju pičkožderačicu, niti pomenuše Černoboga više. Al su zato dali odgovor na pitanje iz 1985-e

Generalno, dobra gluma, dobra podjela uloga. Gledaću ih i sledeće godine.

Thumb miki oo28

celtic

Snowfall objašnjava i u drugoj epizodi, nadam se da će nastaviti ovako. Iskrena preporuka, neće se kaje ko pogleda.

Thumb morticia

mortrisha

Jel' to tek počelo?

Thumb miki oo28

celtic

Da, prije 7 dana.

Thumb 1

ArminVanBuuren

Ko ono bese gleda doctor whoa ovde? Stavise jebenu zenu pa je l dotle doslo mamu vam jebem u picku bre

Thumb maxresdefault  2

FAĐO

Ko ono bese gleda doctor whoa ovde? Stavise jebenu zenu pa je l dotle doslo mamu vam jebem u picku bre

Očekivano, jbg. Cela prošla sezona, od kad su dushu prelepu Klaru Osvald zamenili preružnom crnom lezbačom (vrv u top 5 najružnijih žena na tv ikad), odiše političkom korektnošću i sličnim smaranjima. Pretprošla sezona je bila odlična ova solidno razočarenje, ponadao sam se na kraju da će Volder Frej biti sledeći doktor al kurac. Prekidam praćenje dok ne sklone lezbaču i doktorku.

Thumb 1

ArminVanBuuren

Djubre sezona sa nekim foricama govnjivim, plus camuga mora svaku ep da pomene da je lezbaca jebena, al otisla je valjda sa onom nece se vracati i to je glupo odradjeno do jaja
Zao mi je kapaldija, veliki je to majstor, al eto prosle sezone su solidne bile, posebno sa klarom kraj, msm posl 2 epizode prosle sezone

Jbt najgluplje forice neke i solidno lose odglumljene, ok sou za sve dosta mladjih gleda, one eksplozije u finalu ma daj jebote ko tres film neki da gledam, i onda ga okrene ona matora muva nardola, pa kad misi zaskocila mastera on kao je l pogresno sto mi se digao kurac pa sta radis mofate majmune jebeni kako je taj covek radio serloka boga pitaj, srecom ide i on mada sto kazes pitanje da l cu i gledati..

Thumb mili

Mickey Savage

Kako vam se čini Fargo s03? Meni je tanja od druge, prve posebno. Svaka je sezona imala divnog harizmatičnog negativca i tu drže kontinuitet. Meri Elizabet je prawa mitza <3