Prijava

Hm, setlik, dobro me podseti da skinem opet Betlstar Galaktiku i da gledam i uživam

Jel ti braća žive od kriminala ili od fantastike?

Valja li stvarno Betlstar Galaktika ili drkas?

Meni bila top. I Caprica, to je jedna sezona prequela za Galaktiku, nju je narod ishejtovao, a meni isto bila top. Mada nisam znao ni da je Galaktika ovako dobro ocenjena, 94% ljudi na rottenu kaže da im se sviđa

Ja odgledao spartaka

ArminVanBuuren

Firefly?

gledao sam i firefly i ljubazan je, ali mi u odnosu na Galaktiku deluje kao serija koja bi išla na BK televiziji u dva popodne radnim danima

Firefly treba gledati ako ništa onda zbog Morene Bakarin, top pička.

e pre je neko preporucivao sf seriju expanse, malo mi drzalo paznju onda mi je dosadilo.nista bez kriminala

Bogovi su bili dobri do finala. Onda ga usraše. Eto, kao, rat u najavi u drugoj sezoni. Nit uključiše u radnju pičkožderačicu, niti pomenuše Černoboga više. Al su zato dali odgovor na pitanje iz 1985-e
https://www.youtube.com/watch?v=55jtTQSmYNM

Generalno, dobra gluma, dobra podjela uloga. Gledaću ih i sledeće godine.

Snowfall objašnjava i u drugoj epizodi, nadam se da će nastaviti ovako. Iskrena preporuka, neće se kaje ko pogleda.

Jel' to tek počelo?

Da, prije 7 dana.

Ko ono bese gleda doctor whoa ovde? Stavise jebenu zenu pa je l dotle doslo mamu vam jebem u picku bre

Ko ono bese gleda doctor whoa ovde? Stavise jebenu zenu pa je l dotle doslo mamu vam jebem u picku bre

Očekivano, jbg. Cela prošla sezona, od kad su dushu prelepu Klaru Osvald zamenili preružnom crnom lezbačom (vrv u top 5 najružnijih žena na tv ikad), odiše političkom korektnošću i sličnim smaranjima. Pretprošla sezona je bila odlična ova solidno razočarenje, ponadao sam se na kraju da će Volder Frej biti sledeći doktor al kurac. Prekidam praćenje dok ne sklone lezbaču i doktorku.

Djubre sezona sa nekim foricama govnjivim, plus camuga mora svaku ep da pomene da je lezbaca jebena, al otisla je valjda sa onom nece se vracati i to je glupo odradjeno do jaja
Zao mi je kapaldija, veliki je to majstor, al eto prosle sezone su solidne bile, posebno sa klarom kraj, msm posl 2 epizode prosle sezone

Jbt najgluplje forice neke i solidno lose odglumljene, ok sou za sve dosta mladjih gleda, one eksplozije u finalu ma daj jebote ko tres film neki da gledam, i onda ga okrene ona matora muva nardola, pa kad misi zaskocila mastera on kao je l pogresno sto mi se digao kurac pa sta radis mofate majmune jebeni kako je taj covek radio serloka boga pitaj, srecom ide i on mada sto kazes pitanje da l cu i gledati..

Kako vam se čini Fargo s03? Meni je tanja od druge, prve posebno. Svaka je sezona imala divnog harizmatičnog negativca i tu drže kontinuitet. Meri Elizabet je prawa mitza <3