Prijava

Hvala labuka, meni djeluje kao da je neka kombinacija kingovog under the dome i losta

From..ok kao ideja, prve 2 ep delovale ok posle bukv imam osecaj da ni glumcima nije jasno sta se desava i malo im je neprijatno dok glume, i to dok lose glume

Okej, necu je gledati. Nemam vremena za sranja serije.

Ostajem odan filmovima

ma brt to je neko moje misljenje a nisam ti ja neki filmofil, mozda ti se svidi, probaj

Tesko ce mi se svidjeti ali sam se sjetio da nisam odgledao LEFTOVERS do kraja, serija u koju se kunu mnogi pa ću nekad tome dati priliku ali još uvijek nisam zagrijan za serije kad malo bolje razmislim

Kako sam izgledao 10 filmova iz serijala "Dobro jutro komšija" prešao sam na istoimenu seriju.
I ona je zasad dobra.

Mislim, nije neka težina, ali je dobra komedija, odlična sprdnja po meni. Trenutno gledam prvu sezonu.

Ima sve na YouTube-u.

Tru detektiv sezona 4 se zaokružila u žestoko smeće, zaobići ili na vreme prekinuti gledanje, žali bože vremena i para za struju i internet

Izmedju prve i poslednje epizode se ne desava nista osim kmecanja, a i to malo sto se desava bolje da se nije ni desilo posto izgleda da su radnju pisala zenska posla feat. kriticki

Sta je mrtav forum ovoliko angeli

Čuj, što je mrtav forum. Ja pregledao sve serije koje postoje, i eto odmah opao broj ukupan broj komentara na forumu CELTIC AUTOSKEČ SMAJLI

Od vas mladjih ko hoce da impresionira neku devojku, neka joj preporuci ovo
https://m.imdb.com/title/tt9059760/?ref_=ext_shr

Hvala Apo, consider it done

боље радите догги тако да обоје можете да гледате досије Х

Javi rezultate Plidu

Kontinuirana neostvarena seksualna tenzija izmedju Moldera i Skali nije dobra za erekciju