Prijava

Nije mene blam da budem s nekim tenkićem, nego ščim ću ja to da jebem, ako me razumeš

Ja imam trip da ove deblje cure lakše dožive orgazam od onih koščatih, jebem liga. Tako da, ne boj se za manjića :)

Champy
Ja sam imala dosta momaka koji su bili niži od mene, i uvek me je bolelo dupe
:)

hahahah, ladno sam omašila temu...nema veze...keri on :)

A š'o s' tiče te visine, nema to veze ako je cura par centi viša od momka, bitno da nije previše. Eh sad, koliko je to previše, to zavisi od oka do oka koje to sve gleda. Meni je, recimo, nekih 5-10 cm sasvim OK razlika.

A kad vidim momka sa kepecom, to mi je nekako bolesno. Jadna ona, ima da je raščereči k'o mačku.

Не могу да вјерујем да сам прочитао читав уводни пост теме, а још мање да Јовичић није отворио тему.

Ево га решење проблема за све момке којима се свиђају више девојке. Човек је одрадио овако и био председник. Мислите о томе!
http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201103/80793/zna-se-ko-kosi.jpg

pazite ja sam bio sa ribom koja je 5 cm viša od mene bez štikli naravno i uopšte nisam imao kompleks, čakštaviše prilično mi je imponovalo i podiglo samopouzdanje što se tiče odnosa sa ž polom. nije ni njoj smetalo, dakle nikakav problem ali to zavisi od osobe do osobe. a ona pička ipo uhhhhhh...

nisam imao devojku koja je visa od mene. ne zato sto ne volim nego zato stu su retke jer sam 191 cm. a ima jedna "mala", dosta je mladja od mene, skoro moje visine. nekako me uhvati neka nesigurnost kad stane pored mene ...

prvo da kažem da momak od 186 i močina od 196 nijednoj ne izgledaju isto :DDD
Pa ja ne bi bila samomkom manjim od 185 (čak mi je i to prenisko, ako ćete iskreno, al ajde može proći), možda bi se ono povatala u mraku, ako me razumijete, ali u vezi ne bi bila.
Razlog je što sam ja velka žena i još na štikle kad se popnem imam oko 190cm. A zašto mi smeta kad je momak niži, pa jednostavno ne osjećam tu sigurnost sa muškarcem koji je manji od mene, a ta neka sigurnost mi je najbitnija u vezi, a kako da se osjećam sigurno i ušuškano u vezi s momkom kad se moram sageti da ga poljubim, ne ide jebi ga, slađe mi je kad moram stati na prste da ga coknem :DDD

Razbijte stereotipe stvorene hipofizom!!!

A ti Eklipso idi u šumu pa tamo nađi brkatog Krajišnika.

минијатурне дјевојке су супер!

Čekajte samo da Petar Pezos dođe na temu.

Dub
Čekajte samo da Petar Pezos dođe na temu.

Kad Pera dođe scenario otprilike ovakav: Znaš bila neka debela, a i midžet, a tek što je smdela... tu drug i ja bili skurčinama, pa smo se se mi nekako ovlaž povatali, on bacio nehotice svrš meni po obrazu, ja mu slučajno lazn'o levu bradaju, a šta bi sa tom curom izgubi se u prevodu... lolo

Kad Pera dođe scenario otprilike ovakav: Znaš bila neka debela, a i midžet, a tek što je smdela... tu drug i ja bili skurčinama, pa smo se se mi nekako ovlaž povatali, on bacio nehotice svrš meni po obrazu, ja mu slučajno lazno levu bradaju, a šta bi sa tom curom izgubi se u prevodu... lolo

+ hahahahaahah, opla;em onaj njegov post svaki put kad ;itam a ;itao sam jedno 10 puta

Jacam 185, cura mi je 177, kad obuje štikle viša je od mene. Epilog - ne dozvoljavam joj da nosi štikle kad izlazi sa mnom. Smeta mi, jebiga.

Високим ђевојкама треба
http://ct.fra.bz/ol/fz/sw/i51/5/2/4/fbz_25aa355dbb1f4c6bbc0b74e844f945db.jpg
а и ниским исто!
Не кажу џабе добар рацку, мир у кући.
Кад он добро ради пос'о, висинска разлика није битна.

Ja mislim da se niske bolje jebu. Gle Rihanu, al se ta jebe dobro.