Prijava

Kao što naslov kaže,predlažem da se malo koriguje font u naslovima postera,to jest da se smanji font barem za jedan pt a možda i za dva ili da se ubaci mogućnost odabira veličine fonta pri pravljenju postera... Predlažem ovo prvenstveno zato što se sve više dešava u poslednje vreme da izuzetno dobri posteri izgledaju loše,jer naslov izlazi iz okvira postera i fale po jedno ili dva slova i sa jedne i sa druge strane. Naravno razlika izmedju pod naslova i naslova mora da bude primetna ali mislim da ništa ne bi falilo da se malo ta razlika smanji,jer koliko mi se čini od oka,razlika je u ovom momentu možda i do 4-5 pt izmedju te dve linije.

Mislim da se ništa nebi izgubilo na kvalitetu sa time,ali bi se dobilo par karaktera više za naslov postera,a samim tim i više kvalitetnih postera,jer stvarno sam naletao na par odličnih postera koji su ispali loše zbog dva tri slova više...

Придржавам.

Вучица одобрила !
Шта чекате !?

Ако је Вучица21 двапут за, дали то значи да је Вучица 42 за?
:филозораптор:

Не, него је Вучица21Вучица21 за !

prvi dobar prijedlog za poboljsanje sajta u zadnje vrijeme, a jos je izvodiv.

Ima samo jedan problemčić.
KAIZENA BOLI KURAC!

Pa ne pišeš referat na posteru. 32 karaktera je sasvim dovoljno.

Pa ne pišeš referat na posteru. 32 karaktera je sasvim dovoljno.

Ne radi se o referatu niti o kakvim izlaganjima i doktorskim disertacijama na posterima,ali se radi o tome da je 32 karaktera u suštini 3 prosečne reči jedan veznik izmedju njih i tri-četiri razmaka ,a ako je kojim slučajem jedna reč od te tri malo duža poster kreće da gubi svaki smisao... E o tome se radi i mislim da nebi bilo loše barem da se ubaci izbor veličine fonta pri pravljenju postera koji bi naravno bio ograničen na neke tri vrednosti. Ili jednostavno smanjiti font i dobio si par karaktera više koji dosta znače