Prijava

Povodom smrti frontmena grupe Kud Idijoti, Branka Črnca poznatijeg kao Tusta otvaram ovu temu gdje možete da uputite poslednji pozdrav jednom velikanu koji nam je iza sebe ostavio mnogo odličnih svirki i mnogo hitova.

BEZ SPEMA!!!

Почивај у миру легендо!!!
РИП!

Posljednji pozdrav legendi!

Ovo je jedina pesma gde volim da kažem Junajted Junajted!!!

http://www.youtube.com/watch?v=6lEj_33XHwI
Rip Legendo, rado ih slušam i nikad ne dosade...
Nažalost nisam nikad bio na nekom njihovom koncertu

Јес' легенда. Шта рећи, Р.И.П.

Na šta bi ličio forum kad bi smo za svakog umrlog muzičara otvarali pojedinačnu temu? Imate Fejsbuk pa tamo pravite ovakve grupe.

Туста, црк'о дабогда! Због тебе спемују форум отварањем непотребних тема.

Ај све је то лепо, него има ли тај Туста интернет и налог на Вукајлији па ће да види ово?

Zaključajte temu ako vam toliko smeta.
Ako nemate pojma kolika je ljudia bio ne morate bar da pljujete po njemu ali ok vaš problem nije moj.

Не пљује нико по њему, далеко од тога. Само се питам чему ова тема и чему сви ти РИП статуси и остале објаве на нету кад неко рикне. Ако жалите некога ко је умро, одете у цркву, упалите му свећу и готово. Неће он видети шта пише на интернету.

Nisam ni znao za njega dok nije rikno. A ni sad ne znam ko je to.

Ne smeta brate nikom, samo te čovek pita kako se to nekom odaje počast putem interneta.

Ako ti je on ko ti je drag na neki, bilo kakav način, otiđi brate do crkve i upali čoveku sveću za pokoj duše. To je već nešto, veruj mi. Ja sam svojevremeno Salvadoru Daliju palio sveću u pravoslavnoj crkvi, a on bio katolik. :-)
Ovako je baš onako fejzbučarski...

Је л' океј да упалим свећу Ипчету и ако је био муслиман?

Једна ствар ми у вези овог форума никада неће бити јасна: како то да неким њушкама СМЕТА што је отворена нека тема или, по њиховом цењеном мишљењу, разлог за отварање теме није довољно добар. Лол. Непотребна тема? Па и није отворена за тебе онда, синак, заобиђи, немој да улазиш и да сереш. На свакој другој теми, сваки други пост је из фазона ''ја не капирам о чем се овде прича или ме не занима па мислим да је непотребна тема''. Смористе. Ја пратим теме само које ме занимају, оно што ме не занима ни не отварам, што би и вама препоручио.

Елем, да не буде тотални спем:
http://www.youtube.com/watch?v=KCc4tFl0V4g