Prijava

Питање је јасно. Нема оног класичног препуцавања ко је бољи: Меси, Роналдо, Пантела, Калуђеровић. Само озбиљно. Напримјер, мени је најготивнији Фалкао, а Дрогба је највише јебао прошле године.

ЕДИТ: Ради се о фудбалу. Најбољи нападач у фудбалу.

Који Шћеповић, бржи и хитрији Стефан или прекаљени и искуснији Марко?

A koje onda sadašnjice? Sadašnjice od ove ili sadašnjice od prošle godine?
JA SADAŠNJIČIM!

Не можеш да садашњичиш, ако ниси свјестан садашњице тренутка и садашњице прошлости шалабајзере дјечкхо!

Ја мислим да треба закључати форум. Спалити сервер и попишати се Каизену по компјутеру. Чисто да будемо сигурни да нико неће успети да подигне Вукајлију поново.

садашчице у верзији 1.0 или у верзији у којој сам тренутно, гледајући да је између два реална броја бесконачност, дакле количина верзија о којој причамо јесте непојмљива. апсурдан термин, али как огод

Не можеш да садашњичиш, ако ниси свјестан садашњице тренутка и садашњице прошлости шалабајзере дјечкхо!

Mogu. Najbolji napadač sadašnjice trenutka je Luan iz Ponto Prete, skoro dao gol Santosu, a sadašnjice proslošti Pape Sušić, naravno.

Ја мислим да треба закључати форум. Спалити сервер и попишати се Каизену по компјутеру. Чисто да будемо сигурни да нико неће успети да подигне Вукајлију поново.

Obično sam pristalica teze "ako ti se ne sviđa tema, zaobiđi je" ali ovde moram da se složim. Ne što je ova tema gluplja od drugih otvorenih u poslednje vreme (ima i mnogo glupljih,na primer ona šveps tema) već što je valjda ovime kod mene pređena crvena linija.

ПОЗДРАВ ЕКИПИ ИЗ СЕПАРЕА

Није тема крива, ми смо говна!
Каизене слободно закључај тему. Због оваквих коментара, увијек ћемо бити запад истоку, а исток западу.

Радомир Фалкао.

Због оваквих коментара, увијек ћемо бити запад истоку, а исток западу.

Ne svaljuj na komentare to sto ti je tema retardirana! JA OMAN

Био сам ироничан, међеде.

Ко је најбољи нападач садашњице? Претпостављам да је реч о спорту јер је у Спорт и живот подфоруму, али о ком спорту је реч?