Prijava

Zanima me koliko dugo po vama treba da se poznajete sa nekom muškom osobom (računajući da ste i vi istog pola) i da možete da mu priđete dok piša i razgovarate sa njim bacajući povremeno pogled na njegov polni ud?
Koliko dugo treba da bi mogli zajedno pišati i razgovarati gledajući se naizmjenično u oči i polne udove?
Ovo vas ozbiljno pitam jer ima ljudi koji me poznaju po par dana i dođu da mi gledaju u da 'prostite kurac dok pišam a još sam i neobrijan onako ne ličim ni na šta.

Koliko vremena treba da se počne pendrečiti penisima, to je pravi naslov, ovako nije dovoljno gej.

aahhahahahahahaahhh ja oplako na naziv teme ahahhahahahahahah

Па једно два месеца, јебем га. Ако га не згузиш до тад, баци курац пашчадима.

Ае Бачје, вади катанац.

Ljudi, ne mislim da je išta gej u tome da nekome gledaš u penis za vrijeme pišanja ako se dobro poznajete.
To je otprilike odlika nivoa bliskosti na kojem zajedno idete na kafu poslije predevanja. E sad, šta mislite? Koliko treba da se dostigne taj nivo bliskosti. Sa prijateljstvima za razliku od ljubavi i ne treba požurivati po mom mišljenju.

Па није лепо да га гледаш у курчину док причаш с човеком. Треба у очи да га гледаш. Једино ако има сисе, онда мо'ш да гледаш сисе, ал' ово је геј.

Ja razumijem da ovo može djelovati gej gledano sa strane ali isto tako na zapadu smatraju da je ljubljenje u znak pozdrava a koje je kod nas neizostavno, krajnji stepen gejštine.
Mislim da je gledanje u polni ud (ne kao seksualni objekat, već kao neku vrstu uobličene spiritualne veze između 2 muškarca) jako važno i nipošto gej.

Mislim da je gledanje u polni ud jako važno i nipošto gej.

jako važno i nipošto gej

jako važno

Priđi mu, nemaš šta da izgubiš.

neku vrstu uobličene spiritualne veze između 2 muškarca

veze između 2 muškarca

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/16600928.jpg

Zar je toliko neophodno da sa nekim pričaš i tih trideset sekundi-minut dok pišaš?

Ja pišam 4-5 minuta :(

Kada se otvori sfinkter mokraćne bešike i urin krene izlaziti u spoljašnju sredinu otvara se i neksus muške duše. U tim trenutcima se vode najbolji i najiskreniji ragovori jer sa urinom odlazi sve ono negativno iz čovjeka.