Prijava

Dobro, četiri-pet minuta. :) Ne može to nikako u tišini da se izvede?

јел ти стварно мислиш да постоји стриктно устаљени временски интервал који је потребан да би се догодила одређена интеракција између двоје људи? који си одговор очекивао, 2 месеца и 4 дана, нешто из тог фазона?

Kada se otvori sfinkter mokraćne bešike i urin krene izlaziti u spoljašnju sredinu otvara se i neksus muške duše. U tim trenutcima se vode najbolji i najiskreniji ragovori jer sa urinom odlazi sve ono negativno iz čovjeka.

Da, a sigurna sam da se sve životne brige mogu ispričati u pet minuta, pa je toliko hitno tada započinjati razgovor.

Piša mi se, da li se još nekom piša, mogli bi razgovarati i otvoriti dušu jedan drugom. Samo požurite, uskoro mi se otvara sfinkter mokraćne bešike.

"Тешко је рећи" - Anchy:)

Kada se otvori sfinkter mokraćne bešike i urin krene izlaziti u spoljašnju sredinu otvara se i neksus muške duše. U tim trenutcima se vode najbolji i najiskreniji ragovori jer sa urinom odlazi sve ono negativno iz čovjeka.

То си у праву. Исто важи и за дефекацију.

јел ти стварно мислиш да постоји стриктно устаљени временски интервал који је потребан да би се догодила одређена интеракција између двоје људи? који си одговор очекивао, 2 месеца и 4 дана, нешто из тог фазона?

Mislio sam koja interakcija bi trebala da prethodi toj. Koji uslovi moraju biti ispunjeni da bi gledanje tuđeg penisa iz kojeg izlazi mokraća bilo prihvatljivo za tu osobu?

Da, a sigurna sam da se sve životne brige mogu ispričati u pet minuta, pa je toliko hitno tada započinjati razgovor.

U tim trenutcima (naročito kad oboje piša odjednom) usklađuju se frekvencije mozgova tu prisutnih muškaraca i stoga se najlakše postižu dogovori i najbolje se vode razgovori.

Koji uslovi moraju biti ispunjeni da bi gledanje tuđeg penisa iz kojeg izlazi mokraća bilo prihvatljivo za tu osobu?

Коитус са сестром гледаоца.

То си у праву. Исто важи и за дефекацију.

Ima razlike. Preko govna izlazi negativna energija porijeklom iz samog čovjeka. Kada ona izađe, dok se ne nakupi još fecesa u debelom crijevu taj čovjek nije onaj isti.
Preko urina se izlučuje negativna energija porijeklom iz spoljašnje sredine - brige, mržnja...

Što nije štikle navukao, taman da se kompletira. :)

Mislio sam koja interakcija bi trebala da prethodi toj. Koji uslovi moraju biti ispunjeni da bi gledanje tuđeg penisa iz kojeg izlazi mokraća bilo prihvatljivo za tu osobu?

мислим да је онда до околности и окружења у којем сте се упознали, примера ради:-лик на некој пијаној журци екипа лудило, онда одма и да гледате један другом у курчеве па је прихватљиво, а лик типа продекан за наставу - бога питај.

A zašto uopšte gledate to jedan drugom? Je l' to obavezno, ili ima i onih koji niti gledaju niti im ko gleda kurac dok pišaju jer koja je zaboga poenta toga?

Meni se to ne dopada ni u kom obliku. Igrao sam čak jednom davno i igricu gde moraš intuitivno da klikneš na pravi pisoar u postavljenim situacijama, tako da ispadne najmanje zlo, odnosno da te ne gleda niko. Dobra je bila igra, da ne spojlujem, jedna je od onih što se igraju samo jednom. Posle umreš.
Edit: http://www.albinoblacksheep.com/games/urinal

сасвим небитна и сморка, вама је криво што ви морате седећи, а веце шоље вам одвојене зидом, па не можете да причате тако. одабијте, љубоморне сподобе, ко вас јебе што не пишате стојећи!

Ima razlike. Preko govna izlazi negativna energija porijeklom iz samog čovjeka. Kada ona izađe, dok se ne nakupi još fecesa u debelom crijevu taj čovjek nije onaj isti.
Preko urina se izlučuje negativna energija porijeklom iz spoljašnje sredine - brige, mržnja...

То је јебено ретардирано.

koja je zaboga poenta toga?

Па да видиш коме је већи, ваљда. К'о да ви цуре не мерите сисе? Ајде молим те...

Pa jes, ali sise su dve, pa možeš i da ih upoređuješ međusobno, ne treba ti drugarica. Ja se recimo žešće tripujem da mi je leva veća od desne.