Prijava

Северни

E sad već mogu da razmišljam ozbiljno o tome!

Što baš severni, delijo?

svako neka da svoj predlog, pa da glasamo i da ga krstimo, patentiramo ime i postanemo poznati

То ми је и идеја била кад сам отворио тему. Ајмооо!
Није лоша цоља. Кад ми падне нешто напамет постављам идеју.

Hahaha, colja... Pu, jebem ti colju!

Ošsoit=>Ošit Jednostavnije za izgovor, a i poreklo nastanka taman opisuje nastalu reakciju "Oh shit!".

to što spaja obruč i tablu je iz jednog dela, tačnije taj deo spada u obruč...al mene to najviše asocira da kažem prečka ili stativa kad mi se odbije lopta od taj deo

Јебено за изговор ошсоит. Цоља ми је готивније. Видећемо какви све предлози буду.

to što spaja obruč i tablu je iz jednog dela, tačnije taj deo spada u obruč...al mene to najviše asocira da kažem prečka ili stativa kad mi se odbije lopta od taj deo

Знам тебра, ал' то је исти фазон као рашље у фудбалу.

Colja i definitivno!

Ја га зовем муфља већ три године и сви ме увек бледо гледају. Претпостављам да ће тако бити и после овог поста...

Ајде озваничите да се то зове цоља, па да трчим да направим за др мороа Сању Цољу.
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-ash4/373183_59065055820_507236765_n.jpg

Лолчина јеботе! Цоља реално јебе, мада боље још мало да сачекамо, биће још неких добрих идеја сигурно.

Pa jeste jebena colja kad je pogodi lopta sve zvezde vidi, ja mislim da bolji predlog od colje ne postoji.

niko se nece ni truditi,realno :)...koga boli kurac...nek bude colja awww

da li se to colja stvarno negdje koristi ili je plod tvoga uma, Bili? stvarno, nisam nikada čuo neko ime za to.

И зашто баш " цоља"? Јел постоји неко објашњење?

Цоља, лоло.
Ја сам чуо пар пута да кажу 'бруч'. Као обруч се састоји од О ('де пролази лопта), а остатак (око ког се води расправа) бруч. А укупно су 'обруч'. Не знам да л' сам објаснио како треба, ал' јебига. Скапираћете ваљда.

Ma drugi obruč. A ako šutaš iz kornera, onda ne znam.