Prijava

Pobeda je kako su Vas izjebali Albanci u sred Srbije hahahahah
Jebote, vojska paradira, avioni lete svaki dan i desi se da Vas izjebu na utakmici hahahahahahaha
Šiptari su babovi Allahami, i to master level

Brate, kakav si ti mladić

aahahaahahahahahahhaahhahahaahahhahahahaha

Pobeda je kako su Vas

A ko si ti da mi je znati?

A realno, izdominirali su hahahaha nemojte da vam je krivo, budite realni

Bilo bi lepo ako bi neko regulisao balije koje provociraju masu po forumu i pišaju po Srbiji i Beogradu.
Mislim znamo da nam vaši roditelji pišaju na semenke koje jedemo na stadionima kada nam zavaljate, a i čuli smo da nam pišate na vutru. To još i da tolerišemo. Ali ovo u nastavku da se ne kazni, mislim da bi bio propust moderatora.

Bushido
Bilo bi lepo ako bi neko regulisao balije koje provociraju masu po forumu i pišaju po Srbiji i Beogradu.
Mislim znamo da nam vaši roditelji pišaju na semenke koje jedemo na stadionima kada nam zavaljate, a i čuli smo da nam pišate na vutru. To još i da tolerišemo. Ali ovo u nastavku da se ne kazni, mislim da bi bio propust moderatora.

Šta je, dalji rođak ti BALIJA PA TI SMETA?

Албанци, велики поздрав из Батајнице!

Moram malo da vas podjebavam hahaha ne može sve da vam je potaman u životu xnjo xnjo xnjo VELIKA ALBANIJA ŽIVELA HUE HUE HUE

Pozdrav iz Prozora!

Brate nama normalnim ne smeta. Jasno nam je.
Samo ova kretenčina bušido ne kapira fazon.

Valjda mu buraz Mustafa Ahmedžovich LOOOOOL

Šta je, dalji rođak ti BALIJA PA TI SMETA?

Nije mi ni jedan rođak balija Caro. Pretpostavljam da ni tebi nije niti jedan bliži ili dalji rod balija, pošto majmuni nisu skloni da prihvataju neku od ponuđenih veroispovesti.

Spembotujem ti kevu ČOBANE

preterujete

bušidovo kačenje mladića ili sličnog lika je sasvim adekvatan odgovor na balističke provokacije, nema potrebe peniti. koji vam je kurac

Jebote sam se naguzuš caro. Ne treba ni da se trudim da ti uvalim palamaru. Cara Ludi Znik.

Jok Dvajt, samo ukazujem na to da treba banovati dotične bolide, jer će izazvati da još veći bolidi zapene i krenu da seru o srpstvu... i eto sranja na 80 strana.

vajt
preterujete

bušidovo kačenje mladića ili sličnog lika je sasvim adekvatan odgovor na balističke provokacije, nema potrebe peniti. koji vam je kurac

Naravno da je Bušido u pravu što se toga tiče.
Čisto ga podjebavam malo, pošto pizda voli da se trudi da jede govna po forumu

Naravno da tvrdiš da sam u pravu kada popiješ palamaru. Ako. Vidiš kako umeš poslušan da budeš carimire. Takvog te volim. U bulju.