Prijava

Vest Hem i dalje nema, sreće 2 titule u 1000 godina.

ovo inace pokazuje da ni FM nije bas toliko realna simulacija fudbala kad jebeno pored celzija, mancestera, arsenala pa i totenhema i liverpula jedan notingem fores uzme najvise titula u 1000 godina

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/580139/HRVATSKA-KRIMI-PORODICA-Ozloglaseni-Levakovici-kostali-su-do-sad-Dansku-9-miliona-evra?ref=fbblic

pljačkaši penzionera Đango i Stefan Levaković, nasilni pljačkaš Dollar Levaković, te švercer cigareta i kradljivac Alpacino Levaković (24).

Газимудо, па имаш линкове ка скриншотовима при крају текста. И мислим да би било нереалније да и за хиљаду година 6 истих тимова буде у врху. За то време могу да нестану читави народи, и уопште није немогуће да се појаве неки нови тимови и да некадашњи гиганти оду у курац.

Ja sam fm7 igrao 200 god fazon. Mongolija prvak sveta fazon. Bor osvojio najviše titula, Dorćol imao stadion 160k.
Sve zavisi da li pri početku igre uključiš šuger dedi opciju. Ako ne realnije bude.

Стеван
Газимудо, па имаш линкове ка скриншотовима при крају текста. И мислим да би било нереалније да и за хиљаду година 6 истих тимова буде у врху. За то време могу да нестану читави народи, и уопште није немогуће да се појаве неки нови тимови и да некадашњи гиганти оду у курац.

I to sto kazes, zanemario sam da je to ipak 1000 godina. Mada, preovladavaju Englezi, a nigde Spanaca i Italijana

Па пичио је само Енглезе. Ено за Лигу шампиона ти пише да је највише пута освојио Реал, а ЛЕ Лацио.

Хаха добро бре, људи, то је игрица. Питање је какав ће свет бити за 100 година, а камоли хиљаду... да не причам о фудбалу. Ал' добар фазон.

OSVOJILI SMO VIŠE SVECKIH OD KROATA TO JE NAJVAŽNIJE

Слажем се обојицом лоло

Занимљиво ми је што је најбржи гол у историји Премијер лиге Матићев из 2014. године. Пао је одмах на почетку игрице и остао необорен наредних хиљаду сезона.

И коментари су добри.

deki aod o kakvom šugar dedi pričaš

Jedan od najboljih komada videa na netu. Kakav kombo! Jebaću kevu ovom buzdovanu, kolka mu je glava, lol!

https://www.youtube.com/watch?v=w0q2NPbsbr4

Kolko pizdim što nema prvog dela, možda najjači komad televizije na ovim prostorima

U prvom delu kad dovedu Peđu pred stan, otvore vrata i Peđa vidi ovog i kaže
Vidi ga ovaj brka, šta ste me doveli kod ovog brkatog

ЗНАШ ОНОГ АМЕРИКАНЦА ИЗ ЦРНЕ ГОРЕ ЦИГАНИНА НАШЕГ ШТО ПЕВА? ХАХАХАХА НАЈЈАЧА РЕЧЕНИЦА ИКАД

ahahaha da da, dok nije rekao kuća poso nisam skontao o kome priča