Prijava

Eo anđele tebi u čast, inicijali i sve. Znam da ne smeš ovo da ručkaš zbog tibe nježne
http://i.imgur.com/MkwJcVf.jpg

Bravo, Bohore, jednim potezom si pokazao estetiku i saosjećajnost prema bližnjima. Prijatno!

Predivno. Ganuta sam.

jel ovo kečap i sir preko tunjevine?
koliko nekima treba zabraniti da jedu

pa naravno, kako se drugačije jede tunjevina, ti poznavaoče konzumiranja tunjevine ?

jel ovo kečap i sir preko tunjevine?

Ne brt ovo belo je zgrušana sperma
N O O O B
O
O
O
B

jbg, zao mi protraćene tunjevine
kečap brate lol

Ok, tebi je rekla mama da se ne jede kečap sa tunjevinom i poštujem to. Sad možeš da iskuliraš.

pa nisam ti nanu opsovao koj kurac

Brate napinješ da raspravljamo o ukusima da l si realan. Iskulirati jednako ne piši više o ovome molim te

nadao sam se da ćemo razmeniti recepte sa tunjevinom i time zaapočeti jedno divno prijateljstvo.

Pa može. Naseckaj sitno luk, izruči tunjevinu u tanjir i promešaj sve to. Posoli po ukusu. Nemoj stavljati kečap ili sir, pošto kapiram da ima ko ne voli. Pozdrav prijatelju dragi. Uživaj u obroku.

Пробај туњевину са кукурузом шећерцем и кечапом, можда промениш мишљење, без зајебанције.

ŠEĆERAC I TUNJEVINU?
LOL BRATE UPROPASTIĆEŠ JE

luk proprzim, dodam tunjevinu u tiganj pa posle paradajz sok kuva se malo i šećerac na kraju pa preko špageta. e to jebe.
pozz box :*

jedina osoba koju znam (I TRPIM) da jede kečap sa tunjevinom i zaista uživa u tome, što me oduvijek zgražavalo je.. SONJA.
tako da, bohore, znaš šta ti je činiti

jedina osoba koju znam (I TRPIM) da jede kečap sa tunjevinom i zaista uživa u tome, što me oduvijek zgražavalo je.. ŠONJA.
tako da, bohore, znaš šta ti je činiti

fixed