Prijava

pseto, postovi su ti glupi i ti si glup

pogledaj duboko u sebe i zapitaj se da li stvarno tako mislis ili je to samo odbrambeni mehanizam koji koristis da ne bi morao da moje postove ozbiljno analiziras i promenis keltovsku zivotnu filozofiju

Dal pravis sa kupovnim korama kakav si to covek

Ja prosle god savijao pitu sa jabukama, sjebao sam nesto u testu vise je bila kao lenja pita

Supruga pravila, i šta fali kupovnim korama? Armine, ako ti sam ne razvlačiš jufke i ne motaš pitu, nemaš pravo glasa ni kritike.

Pa probao jednom nego sam sjebao razmeru u testu, a uopste nije toliko cimanje, a bolje od kupovnih duplo.. Moracu babu da pitam, nego ce da pukne bruka u familiji, unuk oce da savija pite iju :(

Neće pući bruka u familiji, Armine, samo uči! Ja sam se upraksao davno, ali nemam problema sa kupljenim korama, samo treba prilagoditi sebe hrani, a ne hranu sebi :-)

evo pojeo dvije pice piroške

za ručak natur šnicla!

Kasno dodjoh gajbi, pa sam morao da improvizujem.. Ovako, najpre stavio da se kuvaju spagete, onda proprzio na maslinovom paprike i paradajz, sa solju, biberom i persunom, u skuvane spagete dodao sira i kajmaka, pa sve to ovamo kod povrca i jos malo proprzio, srucio u posudu i preko tunjevina..
Pustio mayu berovic i lagano...
Ja -> zadovoljan

celtic
i šta fali kupovnim korama

svetogrdje.greota od boga.
kenjam ja malo,al bolje je kada se razvuku po astalu domaje.

rezance u mlijeku sa rasteznim sirom

Mleko se kaže ne mlijeko