Prijava

E hvala kure taman da probam ovih dana, nisam znao sta cu sa pomorandzama, javljam ovih dana :up

Sve imam osim jebenog soja sosa, cak i djumbir jbn, da l moram da kupujem, je l toliko neophodan? I je l si servirao sa pirincem ili necim drugim?

još ne znam šta ću za ručak ali znam šta ću za zert.de

http://livinglovinghealthy.blogspot.com/2012/03/baked-cinnamon-bananas.html

edit: ljudi, ne jedite ovo, ovo je najveće sranje ikad

armine, mora soja, baš m uda šmek onako a to je 150 200 kinti u maksiju, ne moraš hajncov sad. da da pirinač, al skuvaj ga fino, onako da ne bude ni tvrd ni gnjecav, i ne stavljaj ništa u njega posle ga preliješ sosom bude savršen upije arome sve
i vidi dal ićeš kriške narandže ubaciti i kad, ja sam nakon što je ono u šerpi proključalo ali sam pazio da ne upadne u piletinu kad sam sipao preko da se marinira...
i moj ti je savet izbaci šećer, preslatko bude pozzzz
i umesto skroba mislim da možeš gustin ili čak brašno

vazi, probam u naredna 2-3 dana, verovatno sa ovim dezertom gore, nego sta kaze posudu pokrijem alu folijom, pa na nju banane?

400din soja jebem im se s majkom, danas spremam :up

gde to buraz? to je hajnc onda jel da?

Pa u marketu, mislim da sam u ideai bio, drkacki neki, verovatno taj hajnc, idem sad do maksija da vidim... Nego koji k vinsko sirce? Mora li, ima li alternative ?

pa kapiram da ne mora baš vinsko, stave ga jer je to kineski slatko kiseli sos pa mora da se zakisi... ja sam turio balzamiko, stavi bilo koje sirće boli te kurčić, ako baš nemaš nijedno rokni više limuna, gg

javi jel uspelo

Ovdje gdje smo smješteni, gazdarica sprema ribu na gradele, ali je umotala ribu u finu, malo prosušenu dalmatinsku slaninu. Ehhhh.... I

Imam jabukovo haha ne znam da l bas to pase.. Krecem sa spremanjem za pola sata otprilike, nego od 10 ljudi koje bih zvao na veceru 8 nije u gradu, dvoje ne mogu, ali moram danas da spremam pa cu jesti sam :(

Fantazija je ovo, uz piletinu i pirinac Basmati koji sam spremio u specijalnom iranskom loncu, pa dobije oblik ko slavski kolac. A pre neki dan sam narucio kinesku klopu u Ping Pongu da se zna. :D
http://www.frikom.rs/rs/proizvodi/povrce-i-voce/mesavine-povrca/kineska-mesavina

Opa fino se jede od kladionice :)

Ja na kraju 430din za soja sos, nema nigde jbg, jebes pare, nije to zivot :)

Krecem pa javljam

nikolas zabo juce, hrani ga pet kucaka kineskom mesavinom i mesaju mu jaja rukama.!!!! O.o ej zivote pa podeli malo i nama

ja ne znam čoveće jel tebe frikom plaća za reklamu ili šta, ali to sranje ima ukus iskuvanog plastičnog govneta

armine pozovi ženu neku, što si nub

Kazem ti sve ili po mora ili po sela ili ne moze danas, a ja bas danas hteo jebe mi se, taman za sl put da se izvezbam.. Zajebano citaj stavljaj ovo, ali evo ladim sos sad, pa idemo dalje... Pridjem pomirisem sos, nista posebno se ne oseca, odem radim druge stvari, samo doleti neki bozanstveni miris, baca u trans, cini mi se i nadam se da je od sosa :D i da djumbirbje najsavrsenije nesto, nisam znao da je ovo djumbir, DJUMBIR JEBOTE

Jes dobro majku mu ubih se, karling preko leda, jerry vale i prelagano.. Hvala kure ocekkujem jos recepata!

Grofe, printskrinuj za sebe. Od 35 godina, koliko imam, kuham 20 i to nije teško. To što ljudi hoće nešto potaman, a čekaju da im drugi napravi, to je za strijeljanje.