Prijava

Zubi mi pišali što bi rekla gospoja sa snimka gore. Xd

Thilmo
Skoro mi neko reče da je jeo picu samo sa crnim lukom.

Znaci samo maslinovo ulje i crni luk. Kakvo li je to?

To je fokača, nije pica. Nije loše, mada je lepo samo u prvih 10-ak minuta pošto se izvadi iz rerne. Posle se onaj luk slojani sav.

bilo je u jednoj piceriji fora da ti daju kao neke domace stapice.to je otprilike od pica testa (pretpostavljam,takav ukus bio)neke froncle sa susamom.bilo to ok.jos na to luka i maslinovog...kapiram da bi bilo jos bolje.
sad se setio kada je pomenuto.

To je vrhcina, ti stapici. Imaju u sebi beli luk i maslinovo ulje a testo je od pice daju ga uz pivo u nekim kaficima i pivarama tipa dinastija. Pojedem po 3 one korpice uz paulaner znas kako se uklapa uh

taj rad. tako i ovde bilo.dobijes uz 3-4 narucena piva.tako nesto.skroz ok stvar.

šta ručavate rezurekšn

juče: njoke sa pršutom u sosu od neutralne pavlake sa karijem, 3 vrste kačkavalja

danas: barili testenine sa spanaćem, zelene brt, blanširani brokoli i prokelj, pomešan sa proprženim belim lukom na maslinovom ulju, pa sve to u tiganju sa testeninama, na kraju neutralna pavlaka, odstoj isve 45 sekundi, sklanja se sa vatre, začini, so biber bosiljak

sutra: večeras prppremam june i svinju,da odstoji preko noći u ruzmarinu i crvenom vinu, sutra da se rčka ceo dan sa lukom šargarepom vinom i paradajzom. da to je gulaš. pro tip: malo kečapa umesto šećera i da ga zgusne, može još ruzmarina i bosiljka.

Do njoke sam pročitao

Jeo sam pre neki dan jastoga, ko bre ono plaća debelo. Nigde mesa i neki žabokrečinski ukus.

Danas sataraš sa jajima.

vaši komentari odišu ljubomorom
osim celticovog zdravo seltik, šta je sataraš

SATARAS OD KURCA HAHAH

ja zovem satras ona jela di stavim svega.jaja,paprika,paradajz,praziluk,sargarepa...
tipa svega od povrca sto nadjem u i oko frizidera.

Kod nas ako je sataraš, onda je a fortiori s jajima. Na jugu Srbije sataraš je "prženo",bez jaja.

nisam ni znao da ima sataras sa jajima.sve mogud a jedem osim pilava, moram da stavim pola kila soli da bi ga jeo.ima neka himelajksa so, manje je slana ali je bolja.volim dimljenog sarana da jedem i pastrmku volim ali dimljena riba je zakon

Danas isto sto i svaki drugi boziji dan: ono sta ima u menzi

Pre toga je bilo: ono sto mater skuva
Posle toga ce biti: ono sto zena skuva

Ne vidim poentu ove preglupe banalne teme. Nisam pogledao ko je otvarac teme ali mu jebem majku ko god da je.

meni je najgluplja tema pozelite laku noc voljenoj osobi.u vecernjim satima dolaze ljudi da pisu laku noc bebo i sl.baca me u letargiju

ArminVanBuuren
SATARAS OD KURCA HAHAH

pre 2 sata

Hahahahahahahaha carski

sad jeo cureca prsa, izvrstan suhomesnati proizvod