Prijava

Aj pošto ima tema za pravi fudbal , aj organizujemo i ovo ( ako ima zainteresovanih ) . Ja reko aj da vidim jer mi Dzordi predložio u defki . Samo je problem naći pravi sto i zabava može da počne . Aj pišite ako znate za neko mesto gde ima dobar sto i gde nije skupo , pa da probamo .

Хахахахахахахаха, ја не знам где има искрено, ал подржавам тему! :)

kod mene ima sto...i nije skupo...:))

al je sto krs...ako nabavim profi, koji je uzgred budi receno 750 evra mozete kod mene

е јес да се ломимо до Миљаковца
мада ако икада будем у пролазу... лололо

videću ja da nađem negde pa ću vam rečem

u jebote Dzordi, pa nije bre Meljak ili Stepojevac, nego Miljakovac...

eto ga da pljunes...da prepisas...

inace neki moj ortak u gradu otvario kafic..i obecao da ce da ubaci sto za stoni fudbal..profi...

bice kaze dzabe igranje ali mora da se igra u pivo...ili turu...

al nije jos nabavio...

Au otkad nisam igrao stoni fudbal.. Dobro me podseti da i dalje postoji ta igra :D

pa ako uspemo da nađemo jeftin a dobar sto mogli bi da opikamo 2 na 2 Dzordi i Javio protiv reprezentacije Jamajke

nemate sanse...:)

ajde bre nemamo ni sto , a ti već misliš o pobedi

a sta cu kad sam megaloman...a sto ima kod mene...:)

bole me tuki, ja svako vece igram...imam jednog, redovan je...i uzmem ovu stranu gde su bas izdrndani igraci i pobedim ga...

ma treba nam normalan sto

znam, al eto kenjamo...:)

bilo gore na savi neki splav sa tim stvarima, stoni fudbal, pikado, bilijar...

vodio me Borko prosle godine...

ne znam jel jos zivo...

ako igrate stoni, uđite u grupu federacija stonog fudbala srbije.. ima nas tamo dosta, i svi igramo dobro :) ako vas nešto zanima, slobodno recite.. a btw, sportmove ne radi već neko vreme.. propao im biznis jer me nisu slušali.. znam sve stonofudbalere u beogradu i šire :)

AJTE PIČKE JA SAM PRO!