Prijava

Kada već idemo van teme, zašto ste ipak amnestirali one grešnike sa Stuba srama? U jednom trenutku ortačko predlaganje i promovisanje nije bilo u redu, da bi, potom, mnogi dobili pojavljivanje na naslovnoj. Svi, osim Straje, njemu se nikad nije oprostilo! :)

Ja sam odabirao Straji posle toga...i prvi sam iskulirao to. Jbg, pogrešan sam mod za to pitanje. :-)

какве везе има о чем је дефиниција. Добра дефиниција је добра дефиниција. Лоша је лоша на шта год да се односи. Сва ова прича је сувишна и само доприноси оснивању тих групица. Ова конкретно ствара "нејебачку" групу. Почели сте да филозофирате о прикладним темама за писање. Пратећи вукајлију, чини ми се да се овде понавља историја књижевности, само на ФФЊД.

ma nek skupljaju plusice ko decica slicice za album,koga bole kurac...e evo tebi plus,aj sad ti meni hahahahaha bez u kurac

i onda cu da pokazem baki koliko sam plusica skupio,a onda ce baka da me poljubi u celo i da mi kaze da sam bas super

Pa ono ja komentarišem k'o lud, jer zato sam najviše na sajtu. Da čitam, pišem i komentarišem i smatram da najveća interakcija među članovima treba da bude tu, a ne na forumu ili četu.
Veći problem od komentarisanja i kurac-pička defki je što se dosta odličnih autora i kul ljudi povuklo na čet i forum, kao zgadile im se defke i samo se pojave da napišu negde da su im se zgadile defke umesto da se potrude kada su im se več zgadile, pišu, komentarišu i pokušaju da formiraju ukus sajta, a usput da popularizuju defke, da imamo što više kvalitetnih defki da čitamo i da radimo na sajtu ono zbog čega je i nastao. Većina autora kojima su se zgadile defke piše jednu u tri meseca.

Takoe ja isto poekad mislim. Dakle. Postojim. Dale filmovi - mnogo kul imeza temu. Tačka.

enemyofthefreeworld
Како ме изнервиро овај Лењивац! А контам да тролује. лоло

ne trolujem, ozbiljan sam, nego nisam bio tu, a i sad idem, samo sam na brzinu usao. slobodno prozivaj, al kace vrnem uzvracam! lolo

И чекај, то је курчина на сајту? То је највећи проблем? Погледај учесталост коментара и реци ми да и даље верујеш да је комуникација преко њих највећи проблем. Шта, добићу плус више? Ма дај...

pa gle, veci problem je lose citanje i ocjenjivanje defki, koje je prouzrokovano losim kvalitetom i tako dalje.
ali i ovo "komentarisanje" je isto jak problem. jer kao sto Luks rece, ljudi bacaju fine komentare, pohvale, nikad kritike, kao da se ne zamjere tamo nekom liku koji sjedi za kompom u nekoj pripizdini u Vojvodini. kao, do sad sam ga hvalio, i on je mene, e ako sad kazem nesto lose, prozivace i on mene. a sto je najogre, vecinu tih ljudi kad kritikujes, oni uzvracaju ne jer im se ne svidja defka nego jer im se ne svidjas ti.

i jos jedna stvar, fenomen defke sa obicnim skorom tipa 30-10 imaju po 50 komentara, a je li bas slucajnost da su takve defke bas napisali oni ljudi koji imaju po 10 000+ komentara tog tipa? kurac slucajnost.
elem, odo ja, uzdravlje, kontam da ce kurd da se smori i zakljuca temu dok se ne vratim...

Ja imam 10 000+ komentara, jel to neki problem ololo

kao da se ne zamjere tamo nekom liku koji sjedi za kompom u nekoj pripizdini u Vojvodini

Ti to mene nešto prozivaš? :)

Meni su ponekad komentari smesniji i zanimljiviji od samih definicija. Normalno je da gde autori imaju vise pratilaca ima i vise komentara, ok je taj vid citanja defki i komunikacije. Ima zaista i banalnosti po svaku cenu u samom definisanju, ali preskocis takve stvari i ostavis onima koji to vole. Licno mi ponekad zasmeta njesra defka medju "odabranim", pa dam komentar...

Ove reči što ih Kurd nabroja znaju da budu zanimljive ako se stave na pravo mesto. I ako autor zna da ih iskoristi. U suprotnom, je samo silovanje, što i sam radim. Mada, tukidid i rč koristim ovako. Rč zovem ortaka još od osnovne :D

Čak mislim da su komentari ok, više ljudi će tako da pročita. Da li će da bude realan i objektivan prilikom ocenjivanja je već druga stvar. Zavisi od osobe. Preterano serem, da.

oduvek su mi se penjali na kurac takvi izrazi, a najviše to tukidid i rč koje u stvarnom životu nikad nisam čuo..
a još više mi se kenja od tema sa studentima i ispitima .. tvrdim sad kad bih napravio poster sa metlom i stavio u komentar 'Kad očistiš godinu' nabrao brdo pluseva.. idiotizam :)
moje mišljenje

Мислим да ово не заслужује посебну тему.
Да не буде да спемујем:
Не. Уопште ми не иду на курац те дефке. Не схватам зашто би ишле? Битан је квалитет, а не тематика. Када би сваки модератор брисао дефке које му иду на курац, остале би само одабране дефиниције. А то је добро само за групу екстраквалитетних аутора којих више ни нема толико.

Ја не јебем, зато пишем дркаџијске дефке.