Prijava

Нешто ми паде на памет данас...

Да направимо мали покрет у духу предстојећих празника и сви да окачимо неке деда мразице и деда мразове за профилне слике, чисто да покажемо нешто, неком, негде...

Slobodno okači pa da ti se smejemo

ne svidja mi se ideja. previse je gej

a ja malopre promenih sliku.. i vidi, poklopi se sa ovom tvojom idejom, koja , blago receno, ima mentalnu retardaciju.

Ово је хејтерско-нолајферски сајт, у духу тога треба да пљујемо по празницима. Идеја је ГЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ!

идеја је до јаја, јебите се хејтери!

Ja ne slavim ni jedan praznik. opaaaaaaa

Јеси у фазону да скупљамо слаткише за незбринуту и напуштену дјецу?

Идеја није лоша. Ја ћу можда да инсталирам ту црвену капицу на Срета-Штета дифолт аватару.

Ja ne znam promijeniti avatar, inače bih odma'!

ТЕМА ЈЕ ГЕЈ, ШЕШЕЉ НА АВАТАРУ НЕ!

Неформална хуманитарна група Вукајлија.

Ево Цхељаде, да не испадне да те свуда хејтујем кекеке. А ионако ми ово већ блеји на феису, па што не би и овде.

Cenotaph
Jedi govna.

Opet je vreme praznika, pa da se podsetimo malo ovoga.

Okačim vam kurac svima na avatare. Previše jedete govna sa tim praznicima. Gori ste od penzionera.

Jebote život, dođem s posla razbijen i ima šta da me dočeka, internet preplavljen ignorantima. Dabogda vas od svakog jela ufatio proliv a od svakog pića povratili. Eto tako.

Srećni prazniiiciii!

Ako ova ideja zaživi života mi kidnapovaću nekog hakera pa će on morat da provali đe je glavni server Vukajlije i bačiću bombu na njega.