Prijava

Naletim skoro na ovog hipi Milinka http://www.facebook.com/milinkovamdaruje?ref=stream.

Lik fazon ide svuda po Srbiji i daruje ljude, bez ikakve materijalne koristi zauzvrat. On, koliko sam ja skontao, pronalazi zadovoljstvo u tome što poklanja.

Sad, da li bi vi, i u kojoj situaciji učinili ovo? Ili zašto ne bi? Generalno, imate li stav o besplatnom pomaganju ljudima uopšte? Ili pomoć treba da se zavredi? Ili je hipi Milinko masončina?

'Oću svakoj dučinim ako je minimum higijenskih uslova zadovoljen!

То је неки манијак. Вероватно оставља озрачене предмете да би људи оболели од рака.

Generalno volim da pomazem ljudima, i stravicno mi ide na kurac pickopacenik koji ide unaokolo i poklanja samo da bi na sva zvona trubio JA POKLANJAM! JA SAM HUMAN! ETO JA SAM DARIVAO! NAPUSIS SE BESPLATNOG KURCA, MILINKO, JAVICU TI ADRESU GDE DA DODJES PO NJEGA!

Лик не иде по Србији него је стига' и на 5 км од мојег мјеста, значи у Голубовце, био је у Будву, Тиват, Котор, Подгорицу, Цетиње...
Какав цар :)

А зна ли се ко је лик у ствари?

Није фора ако се зна :)

pa, poklanja jer vjerovatno ima uslova za to
poklanjala bih i ja da imam gomilu para za bacanje
baš mi je simpa ta njegova akcija, pogotovo zato što je 80% ljudi bilo skeptično i nisu vjerovali da stvarno neko daje nešto besplatno (prva ja nisam vjerovala), tek tad vidiš koliko su ljudi nenaviknuti na činjenicu da ima i ljudi koji bi dali nešto bez da očekuju išta zauzvrat.

zna, neki iz loznice meščini, bilo je u kuriru

Ja ovo na osnovu naslova nekako pogrešno shvatila...

Ја сам такав тип човјека да свима волим да помажем и чиним услуге а да мрзим кад ја морам нечију помоћ да примим :) и контам лика, и ја бих исто радио да имам пара мислим материјално тако дијелио ствари :)

Оставио је нешто у Косјерићу, распитаћу се ко је нашао пакет и шта је добио у њему.

patike uglavnom, il' knjige neke, kol'ko sam mogla da skontam sa stranice

Што фали ако има пара, неће му круна са главе пас'....
Ја бих то радио инкогнито додуше, не бих тражио медијску пажњу :)

Svaka čast, nema šta. Samo ni ja baš ne volim kad se ide na to da se ti svima pokažeš. Drugo je ako su novinari saznali za njega preko drugih ljudi. Ali ako je on počeo da se hvališe, to mi je bezveze skroz.

Taj lik je hapšen u 'Sablji', neki haker koji je pomagao one kriminalce. Bivši robijaš, valjda mu došlo sad kao da pomaže ljude....

što bi rek'o neko već na ovom forumu, "napravio je mail Legiji, spalite ga!"
de bolan, skočimiše.

Jes, uhapsili ga onako, što im se hapsilo....

А тек сад видим како је наслов двосмислен.
Ја би поклонио све ове књиге што имам што ћу и урадити кад ми баба умре, само ради ње стоје. Сва дјела Перл Бак, Андрића, Титова идеологија цијела, Онај што је мушко а зове се Марија, и класичне књиге :) имам једно 200 књига сигурно :)

Не знам да ли да га сврстам у категорију хуманих људи или будала.

да то није онај милинко циганин гастарбајтер?

Jedan Cica sto je radio kod mene, kad nesto npr. ne moze da odvije pa se iznervira i uzme cekic, je imao obicaj da kaze "Saces da vidis kako jebe Milinko", pa mu onda jebe kevu. A nije se zvao Milinko. Ja znam jednog Milinka, i veliki je nistak i prevarant. Iz svega navedenog sledi da je u pitanju neka prevara. Sto se ne zove Tiosav ili Hranislav, dokazano dobri ljudi.