Prijava

ovaj lik se ne oglašava nigde, ima nalog na fb i tw ali ne otkriva svoj identitet. priča o tome što radi da bi ponuko druge ljude da rade slično, ne da bi sebe reklamirao.

ja bi pružala usluge besplatno, da sam u mogućnosti. npr. časove engleskog. ali nesam u tako mogućnosti. još uvek.

ono što trenutno mogu duradim, i planiram čim krene faks, da odnesem silne neke knjižurine na kineskom, koje je moja sestra dovlačila iz kine, do biblioteke za kineski na mom faksu. njima mogu da koriste, a meni skupljaju prašinu. i dosta od mene.

Jericho
Generalno volim da pomazem ljudima, i stravicno mi ide na kurac pickopacenik koji ide unaokolo i poklanja samo da bi na sva zvona trubio JA POKLANJAM! JA SAM HUMAN! ETO JA SAM DARIVAO! NAPUSIS SE BESPLATNOG KURCA, MILINKO, JAVICU TI ADRESU GDE DA DODJES PO NJEGA!

http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/239/112/29e.jpg

što bi rek'o neko već na ovom forumu, "napravio je mail Legiji, spalite ga!"

Nije napravio mail Legiji, vec klonirao kartice Pacovu & ekipi. Sigurno nije mislio da se Pacov krije od roditelja, da ne bi saznali da pusi.

Milinko je klasican attention whore, zna se sta radi neko ko hoce nesebicno da pokloni - ode u banku i uplati na ziro-racun, ne trazi ni ime na uplatnici da mu se stavi. Ako sumnja u dobronamernost fonda, kupi igracke i ode u Tirsovu, ili u Dom za nezbrinutu decu, ili Skloniste - postoji 400 nacina kad neko zeli da bude human i pomonge.
A idem po Srbiji, oglasavam se po tviteru i fejsbuku kako bi svi pricali o meni - to nikakve veze sa humanoscu nema.
Za one koji nisu citali dugi post, kratka rekapitulacija - Milinko je klasicna attention whore. Nesto kao Somi.

pa brate, to svako može uraditi, a skontaj koliko je truda trebalo da odeš u svaku jebenu varošicu u srbiji i okolo, i da ostavljaš poklone, kakvi god oni bili. čovjek je baš dao sve od sebe, a uostalom, možda zvučim patetično, al' vratio je vjeru narodu da još uvijek ima ljudi koji su spremni da nešto nesebično urade, bez ičega zauzvrat. a i, ako će time pomoći nekome, nek attentionwhoriše kol'ko mu volja (:

džer, ti sebi nešto uvrtiš u glavu i teraš tu priču bez obzira što niđe veze nema?

rekoh, čovek se ne reklamira. nigde nije napisao kako se zove i preziva (pitanje je da li je to njegovo ime), nigde ne stavlja svoje fotke. na fb samo stavlja fotke poklona na mestu gde ih ostavlja.

ovo što kaže vidra - svako može da uplati ili odnese u dom - NIJE TO POJENTA. već je stvar u tome da inspiriše ljude da poklanjaju jedni drugima, da daruju jedni druge. fazon - misli gobalno, deluj lokalno.

druga stvar - svi koje poznajem a koji kenjaju kako treba uplaćivati u humanitarne svrhe i nositi stvari u domove, crveni krst, pičpkematerine - nikad u životu ništa od toga nisu uradili.

To svako ko zeli da pomaze ljudima i radi - a onaj ko zeli neku suludu popularnost i slavu ide i ostavlja patike ljudima kojima mozda ni ne trebaju. Ne mogu da shvatim koliko malo ljudi konta da njegova prica nimalo ne pije vodu.

hahahaha pa ti si stvarno....

džer, ti sebi nešto uvrtiš u glavu i teraš tu priču bez obzira što niđe veze nema?

http://youtu.be/8NsJ84YV1oA

ko je konobar?
miliiinko!
eno malog psa,
do jaaja!

kajzen mi je trajno upropastio ovu pesmu.

Meni je ovo kul. Ako čovek ima para i ako mu se daju, nek ih daje. Lepa stvar je što to, vidim, nosi po Kosovu gde ljudima stvarno treba udahnuti elana i nade. Lepo je to što radi.

Lemajo odgovorio sam Tidri, ti si se u medjuvremenu ubacila. I jos posle citiras samu sebe ko Pedja Mijatovic :P

хехехе кад сам први пут видео назив теме, помислио сам да се нека ауторка нуди.

милинко пуца од популарности, ен' га вечерас с лошом код ивана ивановића. :) да нема говњивог курира, никад се не би сазнало ко је лик

Priznajem: Ja sam Milinko Isaković, iz Loznice.
Priznajem: privodili su me 2003. godine i zadržali neko vreme uz obrazloženje da mogu ugroziti bezbednost građana i republike. (Ni danas mi nije jasno kako i čime?!).
Priznajem: oprostio sam im.
Priznajem: sve sam činio iz ideala (i danas bih).
Priznajem: nastaviću dalje.

Ovo normalan covek?
Inace potpuno je anoniman - http://www.vesti-online.com/Vesti/Srbija/282532/Bozic-Bata-Milinko-ide-Kosmet

Milinko vam daruje
Пре 58 мин.
U ovom teškom vremenu, neretko se zamo osetiti usamljenim i poput kakvog osuđenika za neučinjen greh, poput onog u Kafkinom Procesu, gde ne znamo koja je naša krivica. Tada pitamo sebe i obraćamo se Bogu, pokušavajući utvrditi zašto se to nama dešava, i šta smo zgrešili, te nam ništa ne ide od ruke.
Međutim ako naučimo da jedni drugima pružamo ruke, ruke prijateljstva nikada nam se neće desiti da ostanemo sami, i svaku ćemo nedaću mnogo lakše pobediti.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mb8mvmEoz61r4wg4yo1_400.gif

(to je napisao nakon što je kurir objavio)

Da nisam gadljiv na obojicu, pa i da slusam bajke o laznom altruizmu pred spavanje.

Можда и јесте атеншн вхор, ал он бар нешто даје кад је на турнеји, он не тражи још к'о ове певаљке за које цела општина плаћа

ja bi pružala usluge besplatno

Dogovorićemo se