Prijava

Onaj komičar Rob Šneijder, pa kolega mu Brendon Frejzer, Val Kilmer, ceo čopor Boldvina, Metju Mekonahi, onaj iz prvog Step Up-a, Anđelina Džoli, ceo čopor repera glumaca..setiću se još.

Smorka pa to je lik sa tvog avatara?

Nije, nije, mada liči. Onaj kreten je Fredi Princ Džunior, ovaj kod mene je Endru Skot.

Nije, nije, mada liči. Onaj kreten je Fredi Princ Džunior, ovaj kod mene je Endru Skot.

Jaooooooo, pa to je onaj kreten šo glumi dadilju u jednoj epizodi prijatelja.

http://www.imdb.com/name/nm0000179/ Čim vidim njegovu facu ja skočim sa prozora.

Vojin Ćetković, Vesna Trivalić, Deni Treho, Stevan Sigal, Adam Sandler...

Gordan Kičić koji uvek izigrava neku urbanu facu hipstera. Vuk Kostić i njegovo mrštenje i majmunisanje koje je pretilo da uništi film 'Neprijatelj'. Ros iz 'Prijatelja'... Setiću se sutra još.

Vuk Kostić je obećavao posle serije Gorki plodovi, kad sam ga gledao u Neprijatelju shvatio sam da on ustvari ništa nije glumio u plodovima.

Htedoh u ono koje glumce cenite. Prebacila sam post sad :)

Ричард Гир, Мег Рајан, Бен Афлек Стилер и слични, Џулија Робертс, Кира Најтли са оним њеним искривљеним осмехом, мислим који курац, Орландо Блум, комплетна постава серије штребери, затим сви воле рејмонда, затим али мекбил, затим Џенифер Лав Хјуит, Андрија Милошевић, ако се он убраја у глумце уопште, Мима Караџић, тј. цела серија будва на пени од курца, Чарли Шин, Том Круз!, Метју Меконахи и слични му, Овен Вилсон и могу до сутра овако, а спава ми се

Da, Ali Mekbil je sranje od serije i sranje od lika. Ne znam koliko je do glume glumaca, a koliko do scenariste i reditelja, ali kad vidim na teveu, smorim se žešće. Ubedljivo najiritantnija je sama Ali:
http://images4.fanpop.com/image/photos/17800000/Ally-McBeal-tv-female-characters-17865542-1600-1200.jpg

Nato kad sam pravio ovu temu mislio sam da se podrazumeva da ne smeju da se diraju Bačići... Znači nemoj da mi diraš Bačiće i Radmiloviće inače na goli otok šaljem.

Али Мекбил је америчка реинкарнација пајдоманке из Вишњичке Бање.

I taj Gir isto. Ša ga dirate bre? Pa ja bih da sam žemsko po ceo dan drko kurac na njega.

Бад Спенсер, јеботе.

Sin Dragan, ma kako se on realno zove, za mene će uvek biti - Sin Dra-gan!
Džulija Roberts.
Iritantni do zla boga!

U poslednje vreme sve više me nervira Đuričkova gluma, daleko od toga da sugerišem da je loš glumac, mada je veliki nedostatak za glumca nesposobnost "skidanja" dijalekta.

Sergej Trifunović u ama baš svakoj ulozi. Em je uvek isti, em stvarno ne zna da glumi. Onaj njegov mlađi burazer je sto puta bolji.

Uh, Sergej je ovako kreten, al' meni je on trenutno naš najbolji glumac.