Prijava

Da ne serem ja previše, kakva vam je knjiga?
EDIT: Jebeš mi sve ako ovo bude imalo više od jednog posta.

Мрзело ме да прочитам кад је требало за лектиру, а чини ми се као занимљива.

Knjiga je pogolema i ima i interesantnih i smornih delova, bar onako kako se sećam, a davno sam čitao. Sa druge strane, Pavićeve pripovetke, kao i drugi romani su mi lakše svarljivi i omiljeni, valjda je manji format, pa se brže čita.
Neki motivi se provlače kroz svu njegovu prozu, tako da se elementi Rečnika mogu naći i u njegovim drugim delima.

Jebeš mi sve ako ovo bude imalo više od jednog posta.

Mislim da je YeahBatch odgovorio po službenoj dužnosti :)))

Дојајна књига, давно сам је читао и не сећам се ничега сем пар болесних детаља, ал' се добро сећам да је до јаја. лолололо

Nisam citao al imam zelju a ljudi sa kojima sam pricao ili je obozavaju ili je mrze( dosta njih mi je reklo da im je i nejasna, cini mi se da je to za ovu knjigu, nisam siguran). I mene bas zanima kakva je?

Ја се сећам да је неки лик пишао жени у пичку, то ми причо ортак.

Da, a jedan je svojom bradom milovao ženi sise, ili tako nešto.
Ja stigao do otprilike pola knjige, ne znam da l' da je bačim ili da nastavim da čitam.

Da, a jedan je svojom bradom milovao ženi sise

Шта је ту болесно?

Nemam pojma, ko još usred seksa pomisli: Sad ću da joj milujem njedra masnom bradom?
A i nije bolesno, no mi upade u oči

Надражује јој брадавице оштрим длакама, то су ерогене зоне, е!

Nikad necu zaboraviti
"oči maljave kao muda"

jebackela macori objsnjava metodom upad na temu a gospod bogtela nevera

jel ovo jos u trendu?

Nisam neki aktivan čitalac, ali ova knjiga me je oduševila. Čitao sam je kada je bila obavezna kao lektira, i znam da sam koristio dodatnu literaturu kako bih je shvatio u potpunosti. Čak mi je padalo na pamet kako bi bio dojajan film neki da se snimi po njoj. Ali čini mi se da je neke detalje nemoguće izvesti.
Sve u svemu, ostavila je odličan utisak na mene.

Imam tu knjigu u kući i odavno je planiram pročitati.
Zanima me jedna stvar. Šta mislite da li je iko poslušao ovaj savjet?

Neka s rečnikom pod pazuhom izađe u podne prve srede u mesecu pred poslastičarnicu na glavnom trgu svoje varoši. Tamo će je čekati mladić koji se upravo, kao i ona, osetio sam straćivši vreme na čitanje iste knjige

Šta mislite, otkako je izdata knjiga, jesu li se neki tako smuvali?

Rifreš teme nakon 8 dana :)

Šta mislite, otkako je izdata knjiga, jesu li se neki tako smuvali?

Ne znam, moguće. Kad je knjiga bila u modi, i sveže izdata, moguće. Kad sam pročitao, pomislio sam šta bi bilo kad bih otišao na Trg, da li bi bila neka riba. Mrzelo me da odem.

Molim modove da isprave naziv teme. Fali D u prvoj riječi. HazarDski rečnik.