Prijava

Ja imama nekog Hantera isto ali ne igram sa njim. Krenuo sam opet sa Sentinelom. Sada sam za REPUBLIKU!!!!

E da Dušane, moramo valjda da budemo u igrici u isto vreme da bi te dodao. Aj javi ovde ako budeš mogao da uđeš tamo negde oko 8, biću i ja tamo.

почео сам да играм ЛОТР онлајн изгледа да је до јаја, њоњ за сиротињу, може се пика, ко хоће нек јави.

http://www.youtube.com/watch?v=lpBu9DUuAyw

Jel zahtevna igra i jel free?
EDIT: izvalio sam da je free.

предложио сам одавно невервинтер онлајн, захтевна контам колко и овај ЛОТР или Стар ворс, ал ме сморило јер сам узо макс левел одавно и забаталио с неким ортацима што сам пико.

Ja sam prestao da igram LOTRO pre jedno pola godine.Igrica jeste besplatna ali ukoliko želite da budete efikasan deo nekog Guilda moraćete k'o ludi da farmate Turbine(valuta).Ukoliko odlučite da igrate ozbiljno preporučujem da uplatite VIP status odma prvog meseca, olakšaće vam dosta igranje.Ja sad malo pričam na duže staze, jebiga, igrao sam igricu godinu dana.Kontam da ako bude išta od toga da ce biti Guild Vukajlijasa, ali bih vam takođe preporučio da igrate na Eldar serveru i raspitate se za Guild Lazareva Vojska, naši su ljudi, nisu neki geekovi a većina njih je tu već par godina.Što se samog Gejmpleja tiče nije loše, guraćete sami uglavnom sve do poslednjih nivoa(mislim da je još uvek max lvl 85), a tek onda može neko ozbiljno grupisanje i slično. Ja sam bio veliki ljubitelj isključivo zbog toga što sam bio u Balkanskom Guildu, da nije tako verujem da bi me ubilo u pojam neprestano zarađivanje turbina( tek sam pred kraj uplatio VIP-a). Ja nemam nameru da počinjem opet, ali ako oćete opušten MMORPG slobodne pikajte LOTRO.

Ajde skupljajte pare i prijavljujte se beta test Elder Scrolls online.

ја се пријавио ко бета тестер још пре 6 месеци, нису ми одговорили

и колко пара отприлике ће да треба?

Je l' igra još neko ovaj LOTR?

Eeeeeeeee Cace bas sam sad to hteo da kazem, aj ljudi skupljajte pare, ispostite malo, pa kad izadje Elder scrolls da cepamo to :D.
Mada morate igru da kupite i bice pretplata 15$ mesecno, tako da ne verujem ni da cu ja da igram, samo sam hteo da pomenem :D

оћете да играмо опет онај петх оф егзајл који кида? скупи се нека екипа нас 5-10?
http://www.tarzanija.com/path-of-exile-ponovno-prozivljavanje-diablo-tripa/

http://www.gamespot.com/reviews/path-of-exile-review/1900-6415531/
оцена 9/10

AJDE NEVERWINTERA AAAAAAAAAAAAAA

Igra ko Teru možda? Imam ja i LotrO neđe valjda. Imam tamo huntera čini mi se da je 40 i neki level ali sam se smorio bio nešto.

Mogu vam dati nalog ako neko oće imam otvorene neke lokacije, maunta i još neke sprdnje.
Mislim da ima i dosta turbine poena i da malo fali da se otvori još jedna lokacija.

Ima zainteresovanih da se igra nesto opet? ne mora biti mmorpg...

jeri ima neko da preporuči ok mmorpg, ali da se krećeš na tastaturi a ne da klikućeš po ekranu to me jebeno nervira?

Probaj Teru ako imaš dobar PC ili Neverwinter ako ti je slabija mašina... Neverwinter je kolko god ljudi srali odličan MMO mada je više akcenat na player made sadržaju. Fazon imaš kvestove koje prave drugi igrači koji se razumiju u editore i moš da ih igraš preko foundation opcije što je baš interesantan sistem, mada su instance pomalo dosadne meni bile ali je sve u svemu zanimljiv MMO.

Tera je odličan action MMORPG isto ima bolji combat mnogo nego neverwinter i brutalno izgleda al treba ti onako solidan PC da bi to ćerao i stabilan net.

Ne ljuti se čoveče je kompelksan za neke ljude sa sajta.