Prijava

Да не говоримо о марихуани која је у масовној употреби, изгледа да марихуана није штетна по здравље, а млеко убија.

Pazi, koliko je ljudi umrlo tako što se zagrcnulo mlekom, ili upalo u veliko bure s mlekom pa se udavilo, ili ih je u krajnjoj liniji proburazila krava... A od marihuane niko nije umro.

veseliPevac
Хахахаха и ја сам на вукајлији да бих се зајебавао, али сад се нећу спрдати.

Једино што сам хтео је да разјасним то о млеку. :)

Онда и настави да се зајебаваш. Овде свако ко покуша да буде озбиљан буде исмеван. Не покушавај да људима објашњаваш ствари, доћиће бар двојица да покушају да направе будалу од тебе, из чисте досаде.

Pazi, koliko je ljudi umrlo tako što se zagrcnulo mlekom, ili upalo u veliko bure s mlekom pa se udavilo, ili ih je u krajnjoj liniji proburazila krava... A od marihuane niko nije umro.

Крављи папак је смртоноснији од афлатоксина. Ту љута жвака не помаже.

Онда и настави да се зајебаваш. Овде свако ко покуша да буде озбиљан буде исмеван. Не покушавај да људима објашњаваш ствари, доћиће бар двојица да покушају да направе будалу од тебе, из чисте досаде.

Јеботе, колико си ти упоран. Контам да такви смарачи нису способни за било какав вид интроспекције (онда ваљда не би били такви смарачи), али пробај бар на тренутак да појмиш како твоје испразне анализе друштва не би прешле преко три минус ни у основној школи.

Видим да је теби досадније него мени чим и ти идеш од теме до теме и аналаизираш моје постове. Изгледа да сам неке дирнуо тамо где не треба. Кад неком говорим нешто што му/јој не одговара одмах сам смарач.

Јебига, немој сад да се љутиш. То је добронамерно, пошто видим да ти мислиш да те људи зајебавају што шатро имаш мишљење и нешто хоћеш озбиљно да кажеш.

Jab reko da nas demokrate i posle demokrata jebu.
Mislim da je namerno plasirana afera kako bi neki političar-tajkun mogao duvozi poljoprivredne proizvode poput Zeolita i tako sličnog nečega. Cenim da je smlekom sve u dure a da bi Ješića o ostala govna trebalo obesiti na centru Inđije. Pred njegovima.
Uostalom ko zna šta nam rade iza leđa dok pusta raja raspravlja o zdravom mleku. Nešto se mnogo veće dešava što ne bi smelo dizađe u javnost, pa ko veli daj da napravimo neku aferu, da se zabavljuaju malo dok mi ne završimo posao... Videćete da će se za 10-ak dana sve zaboraviti, novine više neće o tome pisati, mleko će se normalno kupovati. A oni završili to šta su imali... nešto što će nam doći glave.

YouCantHandleTheTruћ

Ја јесам крив што заборављам да је овај сајт за зајебанцију, а не за озбиљне политичке дебате. Међутим, изгледа да је нормалније овде да се вређају људи међусобно, него да износе мишљења. Јесу моји коментари опширни, али зар је то ненормалније од простачког вређања којем су склони многи људи овде?

Ова тема може да буде зајебанција, да се зове нпр. "Афлатоксин - шизење илити: Миле није видо кад је прошо камион затрованог куруза?'', али се и овде воде озбиљне дебате јер људи вероватно у брзини читају само прве три речи наслова ове теме: "Фрка око афлатоксина...". Исто важи за друге теме.

Тја, сва срећа па је слободарски српски народ једини разоткрио заверу да се преко трећих земаља, које нису Србија, а у садејству са жутим протоусташама и масонима, у Србији пласира лаж о неисправности млека и тако до краја уништи напаћени српски пољопривредник.
Него, шта мислите ко стоји иза свега тога? Коме су нас демократси чанколизци продали овог пута?

Коме су нас демократси чанколизци продали овог пута?

Ovoga puta ja mislim da su nas prodali Kinezima. Em su Kinezi žuti, ko i ovi, em prave one činijice, čanke, kako to narod kaže. Pa sad, da bi lizao čanak, moraš da maš što više čanaka. I tu je ta fora: uvezi od Kineza što više čanaka da bi mogao da ih ližeš. Razmisli o tome!
edit: Nenad Čanak! Mislite o tome!

Fendere ako si i dalje za SNS nakon što su dozvolili da se prodaje kancerogeno mleko, nemamo o čemu da pričamo.

Сву ову фрку диже ДС, тј. чланови те странке који штите стране интересе. Циљ им је затворити што више наших млекара, а што више увозити млека из иностранства. Саша Драгин је дозволио Колету да доведе "Монсанто" у Србију самим тим и генетски модификовану храну. Затровано семе кукуруза се појавило прво у Војводини. А Јешић брани хрватске, тј. "Дукатове" интересе. Ово је само део политичке борбе између СНС-а и ДС-а. Изгледа да ће Вучић почети редом да хапси све функционере ДС-а, па се Јешић осетио први угроженим па измишља неко "отровно млеко са канцерогеним супстанцама". Како му не смета генетски модификована соја која се гаји по Војводини. Изгледа војвођански назови парламент доноси одлуке које се косе са одлукама скупштине Србије.

Ово је само једна афера. Може се очекивати афера и са водом па ће сви да нам "препоручују" да пијемо воду "Јану" или "Евиан" јер ће "Аква Вива", "Пролом" или "Роса" бити затроване.

Сву ову фрку диже ДС, тј. чланови те странке који штите стране интересе. Циљ им је затворити што више наших млекара, а што више увозити млека из иностранства.

S obziriom da si se negde ranije deklarisao kao član SNS-a, tvoji budući argumenti ili nisu validni, il su pod teškom sumnjom.

cega god da je clan,ds je sranje.

Што? Да нису овде само меродавни ставови гласачког тела ДС-а и ЛДП-а? А је л' ти много смета моје нападање ДС-а? Ако је забрањено политичко препуцавање, дај да се ова тема брише. Видим да сам изгледа дирнуо у жути, али и Чедин осињак па ме неколико вас прате по форуму као ФБИ и ЦИА.

Jaoo kako može braniti Dukatove interese, kad je prvo objavio da je aflatoksin povećan nađen upravo u dukatovom mleku. Stvarno ne mogu da verujem da neko još veruje u priče "političke nameštaljke pičke materine" a da ima bar osnovnu školu.
Reci ti meni jel mleko ima tog govneta? Ima.
Jel ga ima previše? Ima.
Jel SNS reko da nema i da DS namešta? Jeste.
Jel reko Knežević da će odgovarati onaj ko laže? Jeste.
Jel odgovaro Knežević? Nije.
Toliko o tome, aj sad šolju mleka pa u krevet.

Шта се губиш, тебра? Јешић је рек'о да је млеко штетно по здравље (још помињући како не да деци да пију млеко), а Кнежевић да није. Је л' штетно? Није. Пола света пије такво млеко. Иду ми на курац обе партије са својим препуцавањима, ал' очигледно да због тога сад испашта наш сељак који производи млеко.

Jao vi DSSovci ne znate gde udarate. Jedete govna kako Ameri jedu zatrovanu hranu, a onda se zalažete da mi jedemo isto to.
Jebe mi se za seljake, seljak je pička, sad on proizvede otrov i ja treba da ga jedem da on ne bi propao, boli me tuki za takve seljake, nek daju svojoj deci da to piju. Pičke seljačke!

Čekajte bre vama je normalno da Ješić izlazi sa podacima laboratorijskog ispitaivanja mleka na Tviteru, umesto da šmeker sazove konferenciju za medije pa da kaže šta ima. Samim tim sve što je napisao na Tviteru ima težinu taman kao i ovo naše piskaranje po forumu.

Проћиће и ово са млеком па ће следећа на ред доћи вода. И опет ће у главним улогама бити СНС и ДС. Млеко је исправно. А ја, Валдемаре, не волим чисто млеко, пијем само јогурт, кефир и чоколадно млеко (али то ретко јер гоји). Ја немам ПОДРИГЊОВАЊЕ и није ми потребна ЉУТА ЖВАКА. Колико знам, Јешић је говорио да је млеко у нашим млекарама затровано. Прво су на ред дошли "Дукатови" млечни производи, а онда се Јешић огласио причом да је млеко у нашим млекарама затровано. Што каже Срета-Штета, док ми сад расправљамо ко је крив, а ко прав, испаштају пољопривредници који бацају млеко.

Tviter je deo današnjice, pa i papa botina je napisao tamo da se povlači, ne volim tviter, ali nemojte to mešati ni ješića ni druga govna. Činjenica jeste da Vlada naša poklanja Kosovo i da nas truje, to su najgore pičke izdajničke jebo im pas mater.