Prijava

Dedzon prvi na temi koji nije slag'o!

Pa ne, svi se kao nećkaju, femkaju, smetaju im moje crnogorke, a jebali bi četnika u brk.

Posle mož' da mi se gadi, ali ako je oćna to veče, nagruvam svih 20 santima u nju, da me zapamti!

lemaja, ne zaborvaljam, nazalost, ali me reakcija zanima, ne mozes me kriviti zbog radoznalosti. :D

Оно ја умем да будем јако напоран, али хистерично заљубљена девојка уме да буде неподношљива. Може она да има тело да ми се дигне сваки пут је видим, ако је склона превеликим изливима љубави, поготово на Фејсу, ако воли да ме зове 100 пута дневно, да ми проверава сваки корак, да добија нападе хистерије кад ми је искључен телефон док сам на послу и да је претерано љубоморна, с таквом не волим да се петљам јер веза са таквом девојком може да донесе гомилу проблема. Још ако она добије корпу, тек је онда неподношљива. Гњави, кука, шаље поруке... Ужас. Жене теже прихватају нечије "НЕ!" него мушкарци. И ако навија за Партизан, па је још ватрена Гробарка, од ње бежим на километар. Само ми још фали да очи вадимо због тога што навијамо за различите клубове. Један мој другар има проблем јер никад не може да слави Зеездину победу у дербију. Не да му девојка која навија за Партизан. Он то трпи, ја то не бих. Колика год да је љубав у питању, у Звезду не сме нико ми дира па ни девојка.

Fender, ali da je vidis to vece i to vece da je jebes, da li bi je jebao?

čovek te pita šta ne bi jebo a ne šta ne bi vodao po gradu

čovek te pita šta ne bi jebo a ne šta ne bi vodao po gradu

ja mislio to isto

Ja ne znam da mi se ne sviđa, dok je ne vidim iznutra svim delovima tela. Tek posle toga mogu da je više nikad ne pozovem.

Ima više nervnih svršetaka od očiju.

Ја не бих ако нам се фетиши не уклопе. То јест не бих могао, шта ћеш.

Qwebeck
Fender, ali da je vidis to vece i to vece da je jebes, da li bi je jebao?

Наравно да бих је јеб'о, јеб'о бих је толико да би дупетом могла санту леда да отопи, али се не бих забављао. Јер многе не признају секс за једно вече. Оне се заљубе. Тако је један мој другар са факса креснуо једну своју школску другарицу, онако из досаде, па га је јурила наредних 10 година да се уда за њега. Ја сам њу хтео за себе, али она дуго није хтела ниједног другог осим тог мог другара. Па ти види какве девојке умеју да буду.

Ako je toliko dobra riba, a priča fazon južnjački, što organski ne podnosim, ništa što malo izolir trake preko usta nemere rešiti (narafski, stavim je posle blonjdžaba). Tako da u suštini ne postoji ništa.

Isto bi ja najradije odvalio stolicom u glavu ribu koja priča po beogradski, udara u bandere, oteže, itd. To je nešto čega se gadim najviše na svetu. Bez uvrede, beograđani i vojvođani.

To je nešto čega se gadim najviše na svetu. Bez uvrede, beograđani i vojvođani.

U principu, beogradski jezik je zlatna sredina u Srbiji. Nemaju akcenat kao juznjaci i ne otezu kao vojvodjani. A da moram da biram, radije bih imao akcenat nego otezao...

E da setio sam se, ako joj vidim siske ispod miske, kurcinu zadrzavam u gacama.

U principu, beogradski jezik je zlatna sredina u Srbiji. Nemaju akcenat kao juznjaci i ne otezu kao vojvodjani. A da moram da biram, radije bih imao akcenat nego otezao...

Nije. Beograđani naglašavaju pogrešan slog. Dosta se razlikuje od istočno-hercegovačkog dijalekta, koji je Vuk uzeo kao standard za srpski jezik. Ne kažem da mi južnjaci pričamo pravilno, daleko od toga. Ali ovo me užasava.

ако јој смрди из уста. то ми много битно, то да јој не смрди из уста.
мојне сад оно питање: а шта ако јој смрди из пичке? на то сам слаб...

U da! I ne mogu sa ribom koja lakira nokte onako po sredini, mnogo mi je to ruzno... Ako vec lakira nokte neka izlakira celu noktnu plocu. :S

hahaha, pa devojke to rade da bi im nokat vizuelno izgledao duži :)

pretvori se tema u polemiku o naglasku.

U pravu si. Izvinjavam se.

Odjebem ako ima više šminke nego kilograma.

Pa onda bi mi trebalo to da radimo našim ponosima.

blake, dovoljno je da potkrešeš žbun, i voila!