Prijava

Šta mislite o Danilu? Jeste li gledali neke od njegovih epizodnih uloga? Njegove ideje u vezi politike i crkve...
Po meni jednu od najboljih uloga je ostvario u Portretu Ilije Pevca.

dobar je u Laf u Srcu, moja studentska životna priča, samo bez brkova.

matoree oblacxe, ajde budi dobar, pa odradi post od par jovicica jer o njegovim politickim uverenjima nemam pojma. Kao ni verskim.

jedan od najboljih nutricionista svog vremena

Neću baš toliki. Zalagao se da veronauka bude obavezan, a ne izborni predmet. Za povratak seljačkog vaspitanja i monarhije.

Највећи цар!

Bio je instruktor jednoj vojnoj jedinici za vreme rata 91. godine...

Објашњавао како одсећи главу усташи у што мање потеза.

А веронаука није обавезан предмет у Србији у основним школама?

А веронаука није обавезан предмет у Србији у основним школама?

bira se između veronauke i građanskog. Što je podvodi pod fakultativan predmet Sreto...

Није обавезно ни су средњој а не у основној.
Мени је најјачи у улози Шћепана.

Thumb_lovac_u_razi
oblakmatori

Neću baš toliki. Zalagao se da veronauka bude obavezan, a ne izborni predmet. Za povratak seljačkog vaspitanja i monarhije.

ha! pa tek sad imam negativno mišljenje o njemu!

inače, ranije i nisam imala neko baš pozitivno mišljenje o njemu, iz potpuno nepoznatog razloga. ali, verujem tom svom osećaju (koji je upravo dobio malecno utemeljenje) jerbo neke ljude jednostavno ne mirišeš, i par puta se to mje "nemirisanje" ispostavilo opravdanim...

čuš! da trujemo decu veronakuom! užas...

Po meni je Lemaja naš najbolji glumac, takođe mi se sviđaju ti stavovi...
http://www.youtube.com/watch?v=5ihFI75Y0ck

jbg, šta ću kad nisam poklonik filozofije palanke...

edit: sad sam pogledala ovo... alkos says: "da se zna ko đe šjeda, da se zna čija je postelja".... bog da mu dušu prosti, al meni da je ovo u lice rekao, opušteno bi dobio mavaši u glavu....

Ima i toga. Ja sam seljačko dete, pa mi se sviđa to...

nema to nikake veze dal si sa sela il iz grada. i moj dečko je seljačko dete pa nije u fazonu da treba da živimo u srednjem veku...

po meni su to razumne ideje, ali neću sada o tome...

ma daaaj, šta ti je razumna ideja? da indoktriniraš decu da ljube ruke popovima koji se bogate na grbači sirotinje? ili da žena mora da zna da joj je mesto u kuhinji? ili kad se razboliš da ideš kod seoskog vrača umesto kod lekara? ajde bogati....

Verujem da nije mislio na takve stvari. Istina je da danas nema nikakvog reda...