Prijava

hahahahaha stvarno jebote, borivoje

Мене је последњи пут толико насмејало да су ми сузе пошле на очи голицање, а ја нисам могао да се браним, јер сам био везан, хехе, а голицање је било пауновим пером и електричном жицом под напоном од 70 волти, значи благо тек да се осети, али бога ми, осети се понегде на телу где је осетљиво, хехе.

posle kažu "tuku pedere"...

Ја бих тукао и нормалне а затуцане, чисто васпитно, оно кад почну да лупају и шире свој odeur који гуши сваки други мирис. А задовољства би ту било, у најмању руку за оног/ону који туче, ако не и за овог другог/другу.

ovo mora na svakoj drugoj temi da bleji

Jao kao svi nešto sablažnjeni, a iza kulisa se razmenjuju recepti i hvataju beleške...
Uzgred, kome je blam da svrati u sex shop ima da se kupi i kod kineza, samo se treba malo pomučiti da mu objasniš šta tražiš. Ima i fora da jednostavno sediš pola sata na šaci pre ručne obrade, posle nemaš osećaj da je tvoja, a nisi se iscimao da išta praviš. Doduše, uvek možeš i da nađeš devojku, uz ništa više truda, ali kome to još treba.

jednostavno sediš pola sata na šaci pre ručne obrade, posle nemaš osećaj da je tvoja

izvor:forumkrstarica

Ти си морон.

Faca ovog lika u busu kad sam jutros dolazio na posao, ima cvidže neke brze, ali ga nisam stigao fotografisati. Preljubazna glavica, držao bih ga gajbi, mazio po stomačiću i hranio nutelom.
http://i.imgur.com/SD3UhW7.jpg

Još kad bi ovo bilo negde kod nas.

pa ni Luks nije negde kod nas :)

Ona: Gde si?
On: u crkvi.
Ona, Neveruem ti, daj mi popa na telefon!!!
XDDDDDDDDDDDDDD

lolololo

ali ako zhivi u inostranstvu kako je onda poslao sliku na nash sajt

S K E C H
K
E
C
H

ovde imas objasnjenje vole iz kupusa http://vukajlija.com/forum/teme/54264-vukajlijasi-u-reakcijama?strana=33#post_3209388
kad nekima mora da se crta ko vlada objasnjavanjem
rosoneri
kuzman
ollanik
ombre
pancera
clannad
petar pan pezos
ajax
boxer
pseto88
kbo
los tenor
mabncester
papet master
zyclon
luks
trosarinac
zhajk
roki bilboa
elektricar
grok grok
shomy23
marko
mickey savage
lemaja
milica
mylyca
dzonovan
fejd
dionisyo
dankan ferguson
bushido
deky aod
nash bridzes
riha disident
stevan
radjard kuplung
dzela
tandrcak
leprikon
jesi ti svestan ovih prebolesnih imena,deckitj,ili moram jos neku reakciju da ti shaljem

nije mi dobro kad ovo prochitam

Danas izneo laptop u avliju nešto kao radim, svrati jedan komšija na pivo, taman završio on dolazi Dragan Raga, 55 godina, alkos teški, dođe mi i neka famelija, vodoinstalater, fudbaler i šmeker nekad bio ali rakija ga pojela crven kao paprika, majica SDS-a, a životni trejdmark su mu duboke crne starke kapiram nije imao drugih patika nikad. Ulazi Dragan, može pivo, može. Pa krenu - Kae joj, Lujo, joj šta sam sad gledo na HIT televiziji jebemti bogove - kae eno ih glavešine zasedaju u Austriji da održe samo 500 miliona ljudi na svetu, e a ostalih 6 i po milijardi hoće da sjebu. C, nemere tu Merkel ništa, ona samo luta između Amerikanca i Putina k'o mamena kuja. Ma tu da se zarati jebo bi Rus Švabu i Amerikanca.... - Dragane, može još po jedno hladno da iznesem? - Može! Pa nastavlja... - E, a vidiš Dodika, kaže ima 3 i po 'iljade maraka platu a ja odem u prodavnicu nemam ni sveću da kupim, sirotinja država, ali kad nešto mislim ma i jesmo zaslužili da nas ovako jebu... bilo je još tu lucidnih priča od toga zapamtih i izreku kad je pričao o političarima koji kradu - Navika je od ljubavi viša. Jebački.

Ali sunce ti za onaj sastanak i 500 miliona ljudi i kako je on to ispričao ozbiljno i isprepadano jebenti ismejah se k'o mejmun k'o juče kad sam gledo panoe srednjoškolaca po Biljeljini. Ostalo taj čovek kom je rakija jebala mozak dobro reče bolje i sažetije nego skoro sve spike koje sam čuo na tv-u u zadnjih pola godine.

http://imgur.com/AOoSA3t
Jes interna al vec dva dana crkavam na ovo.

Al je Vidra propala boktemazo...