Prijava

Smorka i bata Gugi odgovaraju na sva vaša pitanja u vezi sa zdravljem

Radno vreme 00-24

OD FALA NEMAMO NIŠTA! Ako nas razumete...

Vaša dežurna služba SMO & GUGI
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201005/21843/medium_Megatron.jpg
http://www.wallsave.com/wallpapers/1600x1200/snakes/144089/snakes-house-promobilder-144089.jpg

не крадите посо доктор.рс-у

Hahahhaha, nisi normalan, neću redovno odgovarati sigurno, ali ako imam vremena može. xD Hahahhahahha, e, Gugi, vrati HAUSA!

Ако је проблем око плућа могу ја одговарати. Ту сам доктор :)

Što, Devetare, bronhitis perastao u hronični oblik? :(

nema aminofilina i durofilina, idi na Zlatibor!!!
Slučaj rešen
idemo dalje...

Деветару не ради једно плоооћо. И ишо код свих доктора за плооооооооћо. ЗНА СВЕ!

imam problem sa suvom kožom na licu. kako to riješiti? preko zime čak puca i peruta se ako ne mažem nekom kremom.

nema aminofilina i durofilina, idi na Zlatibor!!!

То сам гуто ко бомбонице, ишо и ту и на море. Једино ми је лијек који на курац личи помого хе хе
http://allergy.peds.arizona.edu/southwest/devices/inhalers-asthma/images/pulmicort1.jpg

Koji si Isus, Devetare, sve si patnje preživeo, ima da se samo vratiš jači kao Gandalf! :D

Šta je tačno bilo? Teško gnojno zapaljenje, nekroza, povreda? Vi kuckajte, pa možda ako navratim raspoložena se i javim, post po post. Gugi, pretvori ovo u Ana.rs :D

Imo običnu upalu grla, posleratni period, ovde bolnica srušena i pošalju me u Užicu. U Užicu me nisu htjeli liječiti jer sam "musliman" spusti se na pluća, ošteti plooćo, upadnem u komu, mrem, probudim se. Uvaženi doktor Aca Softić mi reko da imam rak pluća jer mi jedno plooćo nije radilo, al sve je super sa plućima tj. nema raka. Ovde mi rekli da imam tuberkolozu jer sam pljuvo krv, nemam ni to. Sve što se daje za pluća imao i trošio. JEBI OOOOOOOOOOO

st nick

imam problem sa suvom kožom na licu. kako to riješiti? preko zime čak puca i peruta se ako ne mažem nekom kremom.

probaj presađivanje kože... 78% muškaraca koji brinu o sebi je zadovoljno
bar nećeš bacati pare na skupocene kreme :)

odakle da presadim kožu? sa bebine guze? :D

jedi suhomesnatog i čokolade dosta, milioni tinejdžera ne mogu grešiti :)

@ st nick
takve transplatacije se ne rade kod nas... probaj u zemljama gde je pedofilija dozvoljena
EDIT: Bruce, ne oduzimaj nam pos'o... da imaš licencu komore pa da razumem... ovako ne, samo nas ometaš u radu... nemoj da zovem moderatore :)

imam problem sa suvom kožom na licu. kako to riješiti? preko zime čak puca i peruta se ako ne mažem nekom kremom.

Ahahhahhahhaha, Gugi.... Bre!
Koža je jako zajebana. Najviše reaguje sa svim spoljašnjim agensima, tako da je i najviše izložena štetnim dejstvima (dobro i jetra je tu negde, ali ona ima tonu krvi da je hrani i čisti).
Ranije su suvoj koži pripisivali jako masne kreme (verovatno si i ti koristio neke takve), ali se ispostavilo da iste nisu dobre ni za suvu kožu jer odmašćuju njen prirodni zaštitni lipidni sloj. Koža ima neku hidro/lipidnu barijeru na sebi da je štiti od raznih sranja, ali je ona jako osetljiva i lako se poremeti.
Ja bih ti preporučila rastvor pantenola, svaki dan, čini čuda za kožu, ima visoko regenerativna svojstva. Može i krema sa pantenolom, ali taj rastvor je najefikasniji jer je koncentrovan i nije skup. Samo nemoj dok se ne upije na sunce dizlaziš, jer UV zraci ga razgrađuju. Pred spavanje uzmi hranjivu, NOĆNU kremu, ja koristim Garnier (ta je jako dobra), ali može bilo koja. Samo to radi svaki dan, suva koža mnogo jebe, više nego masna.

Pih, Devetare, ne znam šta da ti kažem, bedak, jebem im mater ja kako su te tretirali, da li si, ne daj bože patio od upale nekih regija mozga?

Nesam ništa sa mozgom, doduše ne znam šta je bilo čim sam upadao u komu :D

jedi suhomesnatog i čokolade dosta, milioni tinejdžera ne mogu grešiti :)

I ADOLESCENATA!

Ja mogu da odgovaram samo na pitanja s onkološkom problematikom. Ako živ dočeka odgovor :)

Ја имам проблем са хладним рукама (шакама). Зими ми руке буду буквално плаве. Одем ти ја код доктора а она ми каже да пијем шумеће таблете, контам да ми ви не можете дати гори савјет...