Prijava

1. Count Zero
2. Mile

1. Glavni
2. Mile bubreg

Glavni je jebeno izdominirao
Proviron takodje

Ova druga dvoica ojebala, al bolju od definicije glavnog, nisam čitao otkad sam na sajtu.

glavni
bubreg

mada su sve četiri zaista odlične

1. Nuloslav, jer sam slab na kurve... ali i glavni je OJEB'O!!! Svaka čast obojici!
2. Proviron

1. Glavni.
2. Mile.

1. Glavi - Jednostavo ojebao, ali čestitike i Zirou kome želim prolazak dalje kao i osvajanje turnira da na kraju ispadne da ste me turili u najjaču grupu lolo
2. Proviron

Mislim da bi trebalo sve ove defke sa turnira strpati u jednu temu koja će biti međ onim temama koje ne mogu da odu na drugu stranu tako da uvek budu na dohvat ruke pošto su iz turnira izašle defke koje ne smeju da se zaborave

1. Главни - победник не само овог дуела, него и у конкуренцији сва 4 полуфиналиста. Остале дефиниције нису нешто квалитетне, што је ову можда мало и додатно подигло у мојим очима. Да ми је неко пре такмичења прич'о да ће Главни бити најбољи у полуфиналу, не би' му веров'о. :Д

2. Провирон - једноставно, Милета сам одлучио да "дисквалификујем", јер се оно његово писаније не може назвати дефиницијом, иако ми се текст свиђа и тема о којој је писао ме интересује. Провиронова дефка је добра, има неку поенту и све, али је мој глас добила пре свега због тога зато што има форму дефиниције за разлику од противникове.

1. Glavni.
2. Mile.

Glavni dominira

1. Glavni
2. Proviron

1. Glavni
2. Mile

Rezultati glasanja u polufinalu su sledeći:
Par broj 1:
glavni - 46 glasova
vs.
Count Zero - 25 glasova
-------------------------------------------------
Par broj 2:
MileBubreg - 46 glasova
vs.
proviron - 24 glasa
-------------------------------------------------

Dakle, u finalu će se naći autori glavni i MileBubreg, a u borbi za treće mesto će se suočiti Count Zero i proviron.

--------------------------------------------------

Hvala svim autorima koji su izdvojili vreme i glasali.