Prijava

Ne zamerite, Arlovski-Nikovski, Šarlo-Šone, sve je to isto :P

Ја најбоље волим да победи јебач

u toj grupi ko god pobedi najebali smo na temi za izjadavanje :)

Dalje ide Diskretni. Izvinjavamo se i njemu i Arlovskom.

Evo rezultata.

http://vukajlija.com/forum/teme/52656-krateziranje-drugi-krug-glasanje?strana=4#post_2393944

Sledeći na proveri Gavrentije.

more, ovo je kažnjivo... brzo im odaberite nešto dok niste otišli na sud zbog malverzacije
btw, Otac gavra ako počne da baca anateme i uzme mitraljez sa avatara, jebali ste ježa u vr' bodlje

bata gugi
more, ovo je kažnjivo... brzo im odaberite nešto dok niste otišli na sud zbog malverzacije

O kakvim malverzacijama je reč?

ja bi njima po dan bana zbog nepoverenja u odluke moderatora :)

jebeš ovaj sud spram onog gde je Otac Gavra poverenik.

NIje džabe juče pao grad, kažem ja

O kakvim malverzacijama je reč?

broj glasova

Molim vas da od narednog kola pišete pun nick autora, kako bismo ovo izbegli. Kad skeniraš pogledom tražeći, na primer "Otac Gavrentije", lako možeš prevideti "O. Gavro".

Hvala.

Ja sam napisao O. Gavra... prijavljujem se sam

Ma sve je kul, samo nam tako povećavate mogućnost da se pogreši pri brojanju.

i, je l' prošao Gavra?

jesam li ja nevidljiv ovdje? tražim ponovno brojanje svih rezultata prvog kruga! ako mi ne izađete u susret ja izlazim na ulice!

Ako su menjani parovi, ono što su napisali kad su bili u paru sa bivšim, da li se to računa ili definišu ponovo?

Otac Gavrentije i KanameTosen imaju isti broj glasova i isti broj glasova od autora iz 2. kruga.

Odlučiće odnos plus/minus.

Ako su menjani parovi, ono što su napisali kad su bili u paru sa bivšim, da li se to računa ili definišu ponovo?

Nikakvi parovi nisu menjani. Faca i Arlovski nisu napisali svoje definicije, umesto njih se takmiče Šone i Diskretni sa zadatim pojmovima.

Otac Gavrentije - 64:4 - 16
KanameTosen - 56:5 - 11,2

Gavrentije će se takmičiti u trećem krugu.

Još jednom se izvinjavamo zbog nepravilnosti.

Све их похапси Агиларес! ПА НЕК СЕ ПУШЕ!

nije dobro ovaj odnos pluseva i minuseva, toliko je primjedbi ranije bilo na taj vid ocjenjivanja. najbolje da se pobiju pa ko što ponese.