Prijava

Mrzi me da pišem jovičićevski post pa ću samo okačiti linkove
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=05&dd=27&nav_category=12&nav_id=717378
http://www.peticije24.com/podrska_sasku
https://www.facebook.com/groups/podrska.sasku/
Dakle da li Sašku treba suditi jer je ubio provalnika u svojoj kući i štitio porodicu i svoju imovinu.

upao mu je u gajbu,naravno da treba da se brani

Naslov treba Peticija za Saška, loš je padež ovako.
Čovek je postupio kako je morao, treba ga pustiti na slobodu.

Лик га је пет пута избо? Да није мало много?

izvini molim te, zašto sada ovaj Saško da dobije povlašćeni tretman, a silnim ljudima se po zakonu sudilo za ubistvo iz samoodbrane? jel sad njemu treba da se pogleda kroz prste? što niko nikoad nije tražio da se pogleda kroz prste npr. žrtvama silovanja koje su u samoodbrani ubile nasilnika? m? o tome ćutimo?

jebe mi se za saška, mogao je i on provalnika u nogu da ubode, kao što je taj provalnik njega...

jebe mi se za saška, mogao je i on provalnika u nogu da ubode, kao što je taj provalnik njega...

Могао је и тако. Он њега у ногу, а овај њега у стомак.

Kad ima čudno ime lolo
Pa jeste preterano 5 uboda al i da ga je jednom ubo i ovaj rikno opet bi bilo isto tj. odgovaro bi za ubistvo.Mada u takvom momentu teško se kontrolisati.

što niko nikoad nije tražio da se pogleda kroz prste npr. žrtvama silovanja koje su u samoodbrani ubile nasilnika?

Slažem se ja i sa ovim lemaja svako ima pravo da brani svoj život.

svakome ko se brani treba progledati kroz prste,pogotovo kad je silovanje u pitanju...

Какве има везе што га је убо пет пута? Очигледно је овај побегао и после петог убода, што значи да се борио с њим и после сваког од тих убода. Ако већ мене питате, не може баш да се држава игра са законима и треба му судити да би се утврдиле чињенице. Али човек је бранио породицу од провалника који се борио са њим и то је то.

Ако хоћете да се занемари закон, онда држава треба да исправи своју грешку што је тај провалник уопште био на слободи после толико кривичних дела. Ето.

Вероватно човек никад није био у сличној ситуацији, па могу да разумем 5 убода. То треба да одлуче стручњаци, ваљда се ради поштено у оваквим случајевима... А право да вам кажем, нисам баш упућен у наш закон. Разумем и Лемају, очигледно да је човек донекле утицајан, видим да је у неким организацијама, труде се новинари да га представе у што бољем светлу (ставили су негде и слику са Ђоваком)... А колико је сличних случајева било, бога питај.

У суштини, да су испоштовали наш закон, конфликт би изгледао овако:

Лопов: Сада ћу да те избодем шрафцигером.
Сашко: Океј, друже, само ми реци јел то крстаста дванаестица.
Лопов: Крстаста тринаестица.
Сашко: Жено, донеси алат. Е јебига, нема ми дванаестице, од мањих имам само седмицу.
Лопов: Шта да ти радим. :боц:

Лик га је пет пута избо? Да није мало много?

Probuđen u sred noći, nepoznat čovek ti u kući u kojoj spava i tvoje dete. Frka. Ja bi ga ubo 40 puta.

Trab ga osloboditi, kao i svakog čoveka kome je tako degen upao na gajbu, a on ga ubio. Jebiga, ne možeš ti da misliš sada tu da li je došao samo da te pokrade ili da vas sve veže i da ti vrelom peglom i nožekanjom unakazi porodicu.

Svakako čoveka treba osloboditi i pohvaliti još na to.

Hahahahh Rade.

Kad ti neko provali u kuću naravno da treba da učiniš što više kako bi onemogućio provalnika da te povredi. Da ne treba možda jednom da ga ubodeš, pa onda ovaj tebe jednom i tako dok ne padne jedan lololol.

EDIT:

Probuđen u sred noći, nepoznat čovek ti u kući u kojoj spava i tvoje dete. Frka. Ja bi ga ubo 40 puta.
Jebiga, ne možeš ti da misliš sada tu da li je došao samo da te pkrade ili da vas sve veže i da ti vrelom peglom i nožekanjom unakazi porodicu.

Taj rad.

Ма мора то на суд свакако, не знам, ја кад год сам се бранио или превентивно туко, радио сам тако само да одбијем напад. Мада је све опет увек било импулсивно, можда бих и ја избо скота 55 пута. Ал' то свакако мора да се истражи и вероватно на суд. Па и Лаушевић је иста прича, па сте га овде пљували. Само што је овај имао нож а онај пиштољ.

Ja bi ga ubo 40 puta.

Upravo ko što sam već napisao gore teško se kontrolisati u takvim sitvacijama.

Лаушевић је, брате, отишао кући по пиштољ и вратио се у град. Како то може да се пореди са овим? А и онај што је међеда убио је користио секирицу. Што нико није стао у одбрану међеда који није имао ниједну кривичну пријаву?

Laušević i ovo su dve različite stvari.

U pravu si da treba na sud da ide svakako, da se utvrde sve činjenice, ali ako je lopov, tokom noći, ušao na gajbu, onda nema sumnje da čoveka treba osloboditi. Ne njega, nego sve.

Nekako je posebna situacija. Kradu ti kola, ti vidiš sa terase....pa ono hevi je da ga baš ubiješ sa osam metaka u vugla, ali ovako noć, spavaš, malo dete, neko ti provali u gajbu...brate, zajebana scena.

Очигледно је провалник настављао да кидише после сваког убода. Овако некако:

http://www.youtube.com/watch?v=2eMkth8FWno

очигледно да је човек донекле утицајан, видим да је у неким организацијама, труде се новинари да га представе у што бољем светлу (ставили су негде и слику са Ђоваком)... А колико је сличних случајева било, бога питај.

To jeste, niko ne razmišlja koliko se takvih slučajeva iskulira (ljudi dobiju zatvor i ćao). Slična situacija (medijski prostor) je bila za onu klinku što su je tražili, svi digli frku a prošlo manje od 20 sati. Da nestane neko siromašno dete rekli bi roditeljima da odjebu i da bolje vaspitavaju decu.