Prijava

ma okej dule, poklonu se ne gleda u zube
al kaem, nema te igrice za koju bih bio spreman dizdvojim par cvekli iz svog džepa pa da im je omot i od platine:)

Nije poenta u omotu, na primer WoW je mnogo bolji kad je original, a ne na piratskom serveru, Battlefield 2 može online da se igra samo ako je original. Zbog toga sam i kupio igrice, ne kupuju se originali zbog omota ili nečeg trećeg, nego zbog same igre. Ako postoji dobar pirat, onda ne vredi kupovati, ali nekad ima pirat samo za singlplejer koji je nekad sranje.

Imam par original igara, tipa Battlefield Bad Company i još par ali to je sve podobijano za dž na nekim nagradnim igrama, ne mogu da kažem da sam neku platio. Jedino što sam dao je 15$ onim momcima s novog zelanda dok je Path Of Exile bio u closed beta, a nije mi čak ni bilo potrebno jer sam već imao pristup, hteo sam da ih potpomognem malo jer je indie studio i dopalo mi se ono što rade.

I nema šta da mi bude žao, igram je već jače od godinu dana i s te strane vredi, treba dati pare ako si siguran da ćeš nečim dugo da se zanimaš, valja se a i nisu bile neke pare. Ali dati 50 evra ili više za desetak sati igranja nekog sranja koje posle nikad više ne upališ je go kurac od ovce, bolje izvedi ženu na ručak ili plati sebi kurvu.

Jedna jedina original igrica koju imam je NeedForSpeed most wanted.
http://4.bp.blogspot.com/-nXLonSek-ws/ULvP9n8CYTI/AAAAAAAAAlc/EgHeFR9z8c0/s1600/NFS-Most-Wanted-925052796-7186962-1.jpg
Prešla sam je celu ali je zato monitor sjeban zbog nje. :(
Igrice više ne kupujem već ih igram preko neta.

Vučice, jel me zajebavaš?

Prije sam bio u tom tripu da skupljam igrice i onda sam posuđivao i naravno u 90% slučajeva ih nikad nisam dobio nazad.
Jebeš to, bezveze se troše pare. Zar nije jednostavnije da skineš sa torrenta, instaliraš i igraš.
isti kurac i sa DVD filmovima. Da ne pričam Blu-ray

Ljudi ja ne kazem da ne skidam igre sa neta i da to nije ili jeste bolje, samo ove godine sam skinuo 5-6 ovih iz 2013. Ja sam dao za battlefiled 3 cetiri hiljade (bio neki popust) i imam oko 300 sati igranja igre, a kad to sve stavite na papir i nije velika cena jer u svakom slucaju biste mozda u igraonici potrosili tolike pare da igrate multi. Ili diablo 3, dao sam pare posle mesec dana od izlaska igre i nakupio 150h za manje od 5 meseci tako da opet mi nije zao, ali bilo mi je zao sto sam dao pare za neke igre (nije bitno koliko, bitno je da sam bio razocaran u igru) i zato sada prvo cekam da vidim ocene, odigram ako ikako moze beta verziju ili sta vec i tako dalje. Sada vecinom kupujem limited editione ili steelbookve (ali to ako je bas neko strasno snizenje). Ali svakako davati po 5 hiljada a igrati samo singleplayer ne vredi

Skidala sam i ja neke sitne igrice kao što je monhruhn kart i nerviranje komšije, imam nekoliko onih arkada i slagalica, bilijar kojeg povremeno igram protiv muža (da se ne hvalim kako ga redovno razbijam, hehe), imam i trophy hunter i par sličnih, uglavnom to je to. A jedina koju sam kupila je gore navedena. Imali smo stari NFS i par pozajmljenih a vraćenih (grrrrr) isto auto igrica. U stanju sam bila satima da sedim i da igram, sada mi polupokvareni monitor ne dozvoljava jer se gasi kada pokrenem bilo koju veću igricu.
Edit:
I pozajmljeni tactical ops, half life i slične pucačine koje sam retko igrala.

Знаш како, наши џепови су стварно плитки, ал ако неко воли да има оригинал не видим зашто би га неко називао будалом због тога.

Неко даје паре на одећу коју ће да обуче једном ил ниједном, неко на кафане, неко на игре. Свако има своју бунар ужитка за бацање пара. Моја је пракса била, скинем игру, играм је, ако ми се баш свиди након пар година је купим кад јој цена падне на 500 кинти. Али ја нисам неки гејмер па оно, остао сам на две-три игре које сам купио заједно са буразером.

GEJMING JEBO NAS KRU! GEJMING! EJ!

Što se tiče video igrica, imo sam par originala, al tuđih. Niti skidan, jer jedino što igram je Harts of ajron. Ono što mene nervira je sledeće. Budućnost igrica će biti da ne moš igrat ni kampanju ako nisi prikopčan na internet. Sranje.

Meni niko nije odgovrio na post sa prve strane:

Da nema neko Warcraft III i Frozen Throne sa sve onim Dotama i drugim mapama na cdu a da bi hteo da mi nareže i pošalje?

Podrazumeva se da bih ja pokrio troškove rezanja i slanja poštom ili kako već....

Ja imam neke igrice na hard disku...
http://img.photobucket.com/albums/v434/laimelady/Celebrate/Holidays/pirate.png
Ali ih ne igram, bemliga, streberski/klinacki mi je da igram igrice sa 17god...ponekad odigram PES i to je to..

@kizo u pravu, si jeste sranje to sto ces uvek morati da budes online, ali sobzirom da nikakve peticije protiv toga nisu pisane, a prodaja igara raste, onda boli i njih kurac gledaju da uzmu sto vise para ako je ikako moguce.

@Peri ne znam zasto ti je streberski da igras igre a imas 17 godina, brate svi profesionalci su ti imaju preko 20 godina tako da ocigledno nije streberski jer se mlate ogromne pare tu, ali opet, tvoje je misljenje to :)

Ali ih ne igram, bemliga, streberski/klinacki mi je da igram igrice sa 17god...ponekad odigram PES i to je to..

Nemoj da se ljutiš, ali je to glup stav. Rekao bih da je podosta ljudi na ovoj temi starije od tebe, neki par godina, neki desetak, a opet vole igre. Naravno, to je tvoj stav, imaš pravo na njega, ali mi je zasmetalo.

Kakve kurčeve peticije?
Nisi ti napravio ea games i ostale mamipare i nisi im ti svojim izborom odlučio ko će sedeti u upravnom odboru.
Ako ti se ne sviđa, zaobiđi. Ima kome se sviđa.

Okej je za one koji su u cetrdesetim/pri kraju tridesetih, pa krate vreme ili im se jednostavno igra, ali za nas u srednjoj mi je nekako glupavo provoditi 5 sati dnevno na LOLu ili slicnim stvarima..."klinacki" je los izbor reci, bolje bi bilo da sam napisao "nezrelo"..naravno, za ove koji mlate pare preko igrica, svaka cast, ali imam par drugova koji su pravi zavisnici od LOLa. Znaci, vracamo se kuci, a oni pricaju o Fizu, nekoj zeni sa lukom i strelom i nekom kentauru, znaju sve napade i one karakteristike, znaju cak i koji su omiljena cudovista onih likova koji su medju najbolje plasiranim. Oni placaju za neke poene ili nesto...sazaljevam ih zato sto samo o tome znaju da pricaju, izmisljaju novi scenario za neki anime crtani i loze se na hentai..
Okej je igrati rekreativno, tipa pikas PES sa drustvom ili nesto, ali zavisnicko igranje...

Ako ti se ne sviđa, zaobiđi. Ima kome se sviđa.

Mislim da je minimalan broj ljudi kojima se sviđa isključivo onlajn igranje, ali igrači (potrošači) tu ne mogu ništa. Ili prihvate kako jeste (plaćaju, ko ima i ko je voljan, kad već ne može drugačije) ili batale.

loze se na anime

Anime su tek posebna priča.
EDIT: a, editovao si post, hentai ne podržavam.
Za ovo zaluđivanje si u pravu, ali bolje i 5 sati za LoLom (kad već ne znaš bolje da potrošiš vreme) nego 5 sati na fejzu.

Igrice koje najvise mrzim su one poput Lol-a, Wow-a itd..

Jedino sto sam skoro poceo i do jaja su mi igre takve vrste, fazon rat, istorija itd, je WOT (World of Tanks).. Mogao bi neko da otvori temu k'o igra pa da diskutujemo..