Prijava

Šta bi još mog'o da ubacim na FAQ? Šta mislite?

Ko je taj zlatan55?

on je dee-jay-ev ćale... :)

Nećemo se vređamo... :P

što? poričeš? nemo tako... svi su videli... :P

Hahahaha... Našao si pogrešan način da pretiš, DJ. :))

koje su moći Moderatora?I šta ide uz dobijanja uloge ?

uz dobijanje uloge ne ide ništa osim "statusa" tj. onaj ko dobije ulogu uglavnom se pre toga dokazao kao redovan na sajtu i šta ja znam. uglavnom, to je zajebancija.

moderator može da edituje/briše definicije/komentare/forumske postove/slike/klipove. pored toga moderator može da vidi koliko je koji član dao glasova drugim članovima i koliko su glasova drugi članovi dali njemu.
takpđe, može da vrati definciju iz groblja.
ima ban opciju.
osim toga, ne može ništa drugo.
(znači briše i vraća i to je to)

svako brisanje se naznači, tako da u groblju defincija možete pronaći one defincije obrisane od strane moda (ima naznačen razlog brisanja). tj. definicije na groblju uglavnom sami korisnici brišu.

Dovlinhos,a vazi i za ostale nemojte vise o zlatanu55,jer skoro pa ce zlatan55 da premasi cak norisa po spominjanju i nastace novo oboljenje na sajtu koje ce se zvati ZLATANPEDESETPETOVITIS.A zlatan55 to ceka iz zasede.

Vukajlija FAQ updated...

Imam dosta zamerki:

"P: Zašto mi je obrisan profil?
O: U slučaju da nije greška sa sajtom, to znači da si hejter bez definicija i ne zaslužuješ da budeš ovde."

Prilicno neprijateljki nastrojeno.

"P: Šta su to dnevne kvote na definicije?
O. Nešto što se nalazi u kartici „dodaj definiciju (x)“ to x je tvoja dnevna kvota, ili broj definicija koje možeš da ubaciš. Kvota se povećava za 1 nakon 24 časa od definisanja pete definicije od kraja. Međutim ovo je uklonjeno od administratora."

izbaciti jer vise nema svrhe

"P: Koja je glavna poenta Vukajlije?
O: Glavna poenta Vukajlije je u tome što je to rečnik slenga i sve se uglavnom vrti oko toga. Neki ljudi dolaze samo zbog četa i obično bivaju razočarani. Rekao sam ranije da nije uvek neko prisutan na četu. Nije ovo Krstarica ili tako nešto. Pišite definicije, bre! :)"

traljavo receno jer je poenta sajta zabava na prvom mestu...

"P: Koje su moći moderatora?
O: Moderator može da edituje/briše definicije/komentare/forumske postove/slike/klipove. Pored toga moderator može da vidi koliko je koji član dao glasova drugim članovima i koliko su glasova drugi članovi dali njemu. Takođe, može da vrati definciju iz groblja. Ima ban opciju. Osim toga, ne može ništa drugo. Znači briše i vraća i to je to. Svako brisanje se naznači, tako da u groblju defincija možete pronaći one defincije obrisane od strane moda (ima naznačen razlog brisanja) tj. definicije na groblju uglavnom sami korisnici brišu. (Surovi)"

A gde je to da izlazimo ljudima u susret i tako to?

Joj bre nikad gori fak nisam vido... izvini ali sam iskren...

P.S.
Ovo je deo stvari koji mi zaista bodu oci, o ostalim sitnicama necu da pricam.

evo ljudi samo da vas pozdravim...evo mene opet...Net mi se zezno tako da sam jedva uganjao ponovo...sta ima novo....pozzzzzz

O, brankaja, dugo te ne bi... Ima svašta novo, videćeš :)

@En_Dotter: Uvek se nađe kritičar. :)

1. Predlog: Ostaće tako kako jeste. Neće biti izmena.
2. Predlog: Možde da se izbaci.
3. Predlog: Mala prepravka.
4. Predlog: Ovo je, zapravo, Surovi napisao, tako da ćeš morati njemu da se obratiš. :)

4. ja sam odgovarao na temi ovoj čoveku na pitanje koje su naše "moći", a ne šta mi SVE radimo :)

a i nije potrebno tamo u faku da stoji da sam ja pisao, to je nebitno potpuno, bitna je informacija.
(obriši moj potpis :)

lepo je biti opet tu ...pozzzz dovlinhos

Quote Surovi: (obriši moj potpis :) :end quote

Moram li? :D

ne moraš :)
radi kako ti volja haha:)))

kisko mačkasti!