Prijava

prvi put je uvek malo frka.

Znaci , potvrdjeno je. Prepicke ne znaju da kuvaju :)
Pa nisi nigde direktno rekla da znas da se heftas,al vidim prilicno se razumes u muske erekcije lolo
A i za kuvanje ti ne verujem al ajde (uuuuuuu sta sam ti rekooo)

uuuuu šta si mi rekoooooo
http://www.dodaj.rs/f/x/e/zsvaA6H/burek.jpg
kad vidim da još neko pravi ovakav domaći burek, proglasiću se prosečnom kuvaricom;)
i prekinite da tripujete Džofrija.
p.s. ja se razumem u svašta, kao što se kurve razumeju u post;)

liblet ponesi ovu tepsiju al punu na sledeće okupljanje da se proveri kvalitet ovog bureka

Realno, moj burek je bolji.

zar samo jednu?!

Jednu. Opada posećenost jerbo smo jedni drugima odavno dodijali.

Nego, jel taj burek sa sirom il s pečurkama?

sa mesištem. nisam znala da je situacija tako očajna.

GRUJO , BUREK JE SAMO SMESOM! CAK I LIBLET TO ZNA!

Luks.
Džofri, dobar si čojek, zajebato je to. I ja sam imao sličnih da ne kažem erektilnih problema sa muškom potencijom. Meni je pomog'o recept babe Vidane: pred zoru ustani i utrljaj na ćunu smešu belog luka, mladih tucanih oraha i bagremovog meda, oko ćune uveži crven končić, na kaiš sveži potkovicu, i kad sunce izađe optrči triput oko kuće u smeru kazaljke na satu, i pri tome vodi računa kad trčiš da potkovica regularno lupće po mudima. I tako četeres' dana. K'o rukom odnešeno. Eno sad, troje mi rumene đece u avliji graje da kucnem u drvo.

Prijek lijek bio, prije nego ti pit'o, ti se ulit'o.
Ko urek'o, u gaće utek'o. Haj sad prni!

Prijek lijek bio, prije nego ti pit'o, ti se ulit'o.
Ko urek'o, u gaće utek'o. Haj sad prni!

Pričaću ovo 10 minuta bez prestanka.

Ma ljudi nemojte me jebati, jedino međed jede burek samo s mesom, burek je i ssirom, spečurkama, sjabukama, svišnjama... to svi znaju.

ја ево баш сад завршио једење бурека с павлаком и шункарицом! а и шункарица је ваљда неко месо, па не мож'те оспорити тиме да је бурек само с месом.

meni je burek sa sirom, mesom i pečurkama, a sa ostalim pravim samo pite. ali nije stvar u prilogu nego u načinu ređanja i premazivanja kora. po tome se razlikuju burek, savijača, pite i sarajevska pita učkuruša. prilog dodđe proizvoljan. i šta vi uopšte mozgate o tome, vaše je da jedete a ženama prepustite nauku:)

е да смо женама препустили науку сад бих ја радио маникир, ишао у соларијум и држао краставце на очима слободно. овако хоће да бију мангупи кад ме виде да излазим из салона лепоте :(

Jebes to bre, nego, nesto sedim i razmisljam: onaj mali jokic nema sanse da igra na evrobasketu 2017-e evo secem kurac ako bude igrao.

burek je ščim oćeš ako je burek ako nije burek onda je nešto drugo

Burek je samo sa sirom!

Kome se diže, neka ide da nam kupi kokice, hehe.

burek je samo sa višnjama bre, al ne ozbiljno izgleda preukusno burek prava si domaćica koliko mogu da vidim, imaš li muško kome spremaš sve ovo?