Prijava

Ovde možete komentarisati o vašim favoritima za ovo takmičenje koje danas startuje, zatim o nekim pojedinačnim tekmama, kao i kladionici i prolazu dalje.
Igrači koji mislim da mogu da dobiju, a velika je kvota na njih su :
Hjuit - Vavrinka = 1 2.20
Hase - Južnji = 1 6.50
Kubot - Andreev = 2 2.50
De Šipers - Lorenci = 2 2.37 i
Lacko - Ram = 1 2.10

Сад бих те баново да могу. Није доста што ми Ђоковић искаче из фрижидера и вц шоље, сад треба и овде о томе да читам.

Da, Krajsler, ok si lik, ali tenis je za pičke i one likove iz američkih filmova koji igraju skvoš. Sport izmišljen da elita forsira svoju decu pravljenu iz gnusnih brakova gde su svi rod jedan drugome.

Tu najviše para uzimam kad se kladim, samo iz tog razloga ga i pratim :)

Сумњам да би се ико чак и да воли тенис јавно изјаснио као љубитељ истог на вукајлији. Ђовак је овде прогнан, а Ђовак је тенис, Ђовак је Косово, Ђовак је Србија, Ђовак си ти, Ђовак сам ја, зато сам те душо заволео ја.

BOLI NAS KURAC OPAAAA

Ja gledam tenis. Tako što vidim ko igra, zaspem sledećih pet sati i kad se probudim taman kraj i vidim ko je dobio. Ne bih mogao da odgledam ceo meč bog i đavo da ga igraju lično.

moji favoriti bi bili samo oni na koje bih se kladio (kad bih se kladio), a pošto nemam nikakvu direktnu korist od te pozorišne predstave zvane Wimbldon može da pobedi bilo ko svejedno mi je.

Kako ova mala Sabine razbija. Polufinale Lisicki- Radvanska. Biće to fino za gledati. Ispade Li Na, al jebi ga.
I Bartoli se progurala do polufinala. Zanimljivo bez glavnih favorita :DD

konji premestili novaka sa centralnog

Pa Radvanjska ili Lisicki, neka od njih dve osvaja. Bartoli ne mogu organski da podnesem i nadam se da neće u finale.

Što se sutrašnjeg dana tiče, prognoziram Marej - Janović i Delpo - Đoković polufinala. Verdasko može do seta maksimum, isto kao i Beridh. Mislim da će Đoković da osvoji turnir, ono što je igrao protiv Šardija je bilo strašno. A i juče je bio dobar, pogotovo kad naiđu prelomni trenuci.

не гледам тенис

Ne postoji odvratnija i pederskija (ne gej, već pederska) stvar od tenisa i odbojke!

ja mislio neko otvorio temu o AFC Vimbldonu

Набио би му рекет у дупе.

Provirone, aj za tenis i da shvatim, ali što odbojka? I što dolazite na temu uopšte? Koga boli kurac što ne pratite sport... Aj livada, sanjiva se budi.